Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten Ludwig to jest kur.wa jakiś żart XDDDDD Przeszedłem do drugiej fazy, z pomocą Valtra i jak tam miało być łatwiej, to XD Absolutnie przeje.bany boss. Przy pierwszym przejściu może być łatwy, ale na NG+3 jest przeje.bany.

 

niedawno padł na NG4 :lapka: kilka zgonów na szok, kilka na ogarnięcie i kilka na realizacje planu. co by nie mówić, to jest to zdecydowanie moment, w którym trzeba już umieć grać w tą grę a nie tylko naciskać przyciski 

 

bardzo dobrze, że sobie pierwszy raz ogarnąłem umiarkowaną postacią na NG, odpowiednie wyzwanie bez płaczu i frustracji, połączone z chłonięciem całości

 

 

 

Jedynym sukcesem do tej pory było zbicie mu życia do połowy

 

to byłeś bliżej jak dalej, bo pierwsza faza jest trudniejsza

 

 

 

 

Szkoda, że stun wchodzi losowo (?), bo do tej pory dostałem go tylko raz

 

jeśli chodzi ci o stuna, kiedy można odpalić viscerala, to kwestia szybkiego dobrego sklepania zaraz po stagerze (kiedy się zachwieje). w pierwszej fazie trudno o to, bo jest szybki i agresywny, więc brakuje openingów, w drugiej spoko

 

 

ogólnie to możecie wyluzować z podawaniem nazw bossów 2 dni po premierze, bo nie dla wszystkich jest wszystko jedno, kogo i kiedy będą bili w tej "grze bez fabuły"   

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szybka platyna która nikogo i oszukane savy także postać na banie i piszesz, ze postać sam usunąłeś. Tiaaa

 

[Jerome]Nikogo i oszukane, to jest twoje pierwsze miejsce w rankingu jak bijesz ludzi zanim im ekran wczytywania zniknie[/Jerome] :yao:

 

Platyna przed Ukyo, 0 kombinacji z sejwami, nawet otwarcie gardzilem tym sposobem jak gralem z chlopakami. Wyscigow zadnych nie bylo, po prostu samo wpadlo. Czy platyna byla szybka? Nie bardzo, bo zajelo mi to prawie 2 tygodnie.

 

@Kazub

 

Po czasie to wiadomo ze mozna coopem cala gre przeleciec, na poczatku jednak jest troche inaczej kiedy wszyscy sa jeszcze jak dzieci we mgle wujka miyazakiego. Choc jedno jest pewne, platyna do jakis arcy-trudnych nie nalezy, ale to glownie dlatego ze jest uczciwa i nie trzeba nic grindowac jak np w DkS2.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...