Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To moze być cokolwiek From poza Soulsami i BB ma pare innych ciekawych IP  Otogi, Tenchu, King's Field, Kuon albo moze coś kompletnie nowego.

 

No i trzeba pamietać, że od zawsze specjalizowali się w grach z mechami Armored Core, Chromehounds, Another Century czy Gundamy mogą coś solidnego w tym temacie wysmażyć również. Co do Otogi to oj tak, fajnie jakby Spencer się do nich po to odezwał. 

Odnośnik do komentarza

W końcu i ja dorwałem Bloodborne. Jedyny mój kontakt z tego typu grami to Demon's Souls na PS3, innych Soulsów nie ruszałem bo myślałem że mnie nie kręcą takie gierki.

 

OJEZU JAK JA SIĘ MYLIŁEM :fsg:

 

Zacząłem o 17, skończyłem o 2, w międzyczasie skończyłem kilka browarów. Ginę często i gęsto, ale za każdym razem jest coraz lepiej, drugi boss padł za pierwszym podejściem więc dla mnie to już sukces :P

 

Teraz się obudziłem wyspany no i cóż, wracam do tego świata, jak dobrze że dopiero 11 do roboty <3

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No to z cichego czytelnika tematu przechodzę w czynnego, dzisiaj klepłem 100% w BB i w Old Hunters, w sumie nie zamierzałem grać w BB, grałem w Demon Souls, obawiałem się, że jak zacznę to się wciągnę i tak jakoś udawało mi się przejść obok BB miesiącami, aż to niedawna, wciągnął mnie znajomy i obawiam się, że jak to jest z wieloma grami, po zakończeniu odkłada się pada, tutaj tego nie zrobię...

 

Najbardziej dali mi się we znaki pies z kielicha, Ludwig i Laurence, a tak, tutaj chciałbym się podzielić filmikiem, jak go w końcu ukatrupiłem pistoletem w fazie drugiej...

 

Ehh, Bloodborne to nie jest gra, to jest nad gra, straszne, ale żadna inna pozycja mnie tak już nie jara! New game plus dla mnie oraz Dark Souls Prepare to Die Edition muahahaha...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja dopiero o 23 00 bede kończył build ale jak cos to pomogę jeśli jeszcze bedzie trzeba.

Zostanie mi do rozdania jeszcze 20 punktow do 120lvl przy już 50 vita i skill i myśle jak to pociągnąć.

Nowa postac nadchodzi - poznacie ja niebawem. Shadow Mareza.

 

Lepiej ją nazwij Shadow Of The Column.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...