Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki ból dupy, że Jerome jest mistrzem soulsów, gra sobie z Gopem i wydaje więcej tygodniowo na ciuchy niż wy zarabiacie przez miesiąc. Typowe przegrywy polskie. Ciekawe jaki będzie huk waszym pękających doop jak przy następnym projekcje Miyazakiego w creditsach przy scenariuszu będzie widniało Death Stalker Rai. Tyle wam powiem

http://i966.photobucket.com/albums/ae141/kamikazescot/tumblr_m4eakexmVy1rppb1ko1_500.gif

życzę dalszego, owocnego przegrywania życia.

 

 

TEN POST TO ŻADEN TROLLING... LOOOOSSSERY

 

Edytowane przez YETI
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dwa razy było tak, że zasadziłem ci kosę na respie i dwa razy jak odpalałeś taunta. 

Pytałeś mnie o mój PSN na PW: ComaPL.

Pajgi dopingowales mnie bym przestal dawac sie prowokowac, a sam wymyslasz. Nigdy nie gralem z ComaPL. Nikt nie ma ze mna dodatniego bilansu, ale gdy chocby raz uda sie komus wygrac - to zapamietuje go, na szczescie wysilac pamieci nie musze :) a psny z ''PL'' zapamietuje w 100%.

Skonczmy o mnie. Zacznijmy moze na temat. Po co spamic.

EDIT: 2000 post :)

Edytowane przez Jerome
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zle to ujales, mnie nikt nie karmi, bo to olewam, ewentualnie miazdze odpowiedzia - dlatego mnie to bawi. Nie widzialem nigdy tak peknietych dup.

Nie ktorzy nie moga zniesc, ze gosc ktorego nie lubia jest nr1 w pvp i wie wiecej na temat serii Souls i BB niz cale te forum razem.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Moze byc, ale da sie go zaorac duzo szybciej. Bil go bezpiecznie, nie wykorzystywal okazji

 

Jerome, skoro jestes takim mrocznym wojownikiem, to dlaczego nie grasz w bitki. Mialbys tam 1000 razy wieksza konkurencje, moglbys sie mierzyc z cyborgabi gejmingu i zgarniac gruba kase za bycie najlepszym. Bylbys slawny i podziwiany, tak jak zawsze o tym marzyles. 

Odnośnik do komentarza

Kazub dlatego, ze jakos bitki mniej lubie niz za starych czasow. Ale najwazniejsza rzecz jest taka, ze kocham Soulsy i BB i to te gry sprawiaja mi zdecydowanie najwiecej radosci. Odkad zagralem w Demonsy to jedyne gry jakie moge pochwalic ktore mi pozwolily odpoczac od ów gier byla Bayonetta, Mirror's Edge, Bioshock 2, Deus EX: HR, Split/Second i Dishonored. Zaraz w maju nowy Mirror's, bede ciupal tez, ale skonczy sie tym, ze nastapi powrot do DkS3 i to zapewne dosyc szybko, bo przejde raz, drugi, obadam multi i powrot :)

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...