Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie! Tym bardziej, ze to juz moje ostatnie pole do popisu, a szkoda, bo mogło byc więcej dlc. Do BB nigdy, za mało.

 

P.S Według statystyk z PSN Profils, az 99.98% posiadaczy ukończyło pierwszego bossa z dodatku. Nie mogę wyjść z podziwu, ze az tyle osób zakupiło dlc do tak wspanialej gry. Sprawdzę, za jakiś czas, kiedy to sam dołażę swoja cegiełkę. 

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Sprawdź sam - jak dasz sobie radę z początkowymi etapami, to później będzie z górki (największy kop do obrażeń/życia dostają wrogowie z Yharnam i okolic).

 

Miałeś rację, większe przeszkadzajki potrafią zaszaleć, ale bossów gasiłem max. za 2. razem. Teraz przystanąłem na Mensisie w ostataniej fazie walki. Zbijam mu standardową wartość (mam 132. lvl, broń z kopem 289), tyle że typ zabiera mi 90% życia ośmiorniczką z ręki i 100% niebieskim rozbłyskiem. Ale widzę, że można mu wybijać chyba każdy atak, jak jest się blisko, więc i on powinien klęknąć. Mam nadzieję, że na tym NG+ Gehrmann nie będzie taki zabójczy...

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Hehe, dokładnie. Ogrywałem dość dawno :)

 

 

Dziś na twitchu oglądałem jakiś speedrun z dlc włącznie :) Masakra. Koleś był w połowie i poległ na dwóch mobkach w Górnym rewirze katedralnym. Tak mu zablokowały drogę, że nic nie mógł zrobić. Amygdalę roz(pipi)ał w 5s :) A tyle co jakichś dziwnych przejść/uproszczeń znalazł to głowa mała. Całość z dlc miał coś ok 1h.31min, a rekord to chyba 1h.25min

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Z cyklu "ten boss to łatwizna": swojego czasu dziwiłem się, jak Micolash może w ogóle kogoś zabić.

Typ ma dwa ataki: macki i obszarowy - jeden łatwy do uniknięcia, drugi łatwy do przerwania. Dzisiaj przekonałem się, że może stać się praktycznie nie do pokonania. Druga faza walki, podnoszę się po zeskoku, a ten wita mnie na dzień dobry obszarówką (nie mogłem przerwać) zostało mi 0,1% życia i zanim zorientowałem się, co się dzieje, znowu wali czarem. Trzeciego z rzędu już nie przeżyłem.

 

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Mam za sobą około 26h i dosłownie 3 trofea do platyny i mam kilka pytań tak z ciekawości.

 

1. Czy muszę kupować bronie aby zaliczyło mi trofeum czy po prostu mogą być odblokowane do kupienia?

2. Zatłukłem dziś Męczennika Logariusa i za nim jest pomieszczenie z królową, dostaje się coś ciekawego jak dostarczy jej się jakąś krew?

3. Znalazłem Mother Brain, wykonałem gest, otrzymałem rune i zabiłem potwora, czy coś jeszcze jest z tym związane?

 

Sory za pytania ale wolę pytać graczy niż obejrzeć jakąś solucję na YT których się brzydzę.

Po wybiciu wszystkich bossów w grze napieram na lochy, obecnie 3 kielich, dążę do królowej Yharnamu, jakieś hinty aby szybciej dotrzeć? Materiały na inne lochy? :) wspomnę, że nie odpalałem ng+ bo czy jest sens do osiągnięcia platyny?

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Dzięki za rady na Micolasha - ukochałem sobie walkę kosą trzymaną oburącz, przez co zapomniałem jak może przydatna być pukawka. Mamka była formalnością, ale już Gehrman na NG+  troszkę zalazł mi za skórę (padł za 4. razem). Sekretny boss za to mógł paść nawet na cutscence. Trzy zakończenia wbiłem, NG+ zrobione. Równo tydzień temu podchodziłem do BB jak do testu z matmy, a dziś uważam tę grę za najlepszą w generacji. Sequel już pewnie powstaje, a najchętniej zapadłbym na chwilę w śpiączkę, żeby już ograć dwie boskie dwójki, jedną od Naughty Dog, a drugą właśnie od FS. Klękam przed Bloodborne, a na dniach wbijam w DaS i DaS 2  :banderas:

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...