Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na co mają wpływ punkty wglądu:
 
● Aby rozpocząć rozwijanie głównego bohatera, dzięki Lalce, trzeba mieć 1 punkt Wglądu;
● We Śnie Tropiciela znajduje się druga fontanna, w której zakupy realizujesz tylko punktami Wglądu;
● Jeśli chcesz wezwać do pomocy jakiegoś sojusznika, musisz zużyć jeden punkt Wglądu;
● Im więcej masz punktów wglądu, tym bardziej podatny jesteś na Szał oraz jest mniejsza szansa na Bestialstwo, pozwalające Ci korzystać z niektórych rodzajów broni np. Szponu Bestii;
● Aby przeprowadzić inwazję na innego gracza musisz posiadać 30 punktów Wglądu;
● Po zdobyciu 40 punktów Wglądu w świecie zaczną pojawiać się wcześniej niedostrzegalne stwory, starożytni Wielcy.

Odnośnik do komentarza

Ok troche mnie pocieszylicie ze jest narazie jedna lampa bo myślałem ze błądzę a jednak juz troche przejść otworzyłem. Znalazłem wlasnie pierwszy wgląd i wjechałem na 14 lvl. Czas lecieć błądzić dalej:p wciąga cholerstwo

 

Edit. Pierwszy boss spotkany... powiedzmy ze dwukrotnie spotkany i sromotna wpier..l dostałem ... na dzis starczy człowiek musi ochłonąć

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz protipa to zanim zabierzesz się za pierwszego bosa:

 

 

idź na dół do kanałów tam gdzie level kończy się urwiskiem i ściąną, znajdziesz tam swoje pierwsze szaty tropiciela, w porównaniu z portkami w jakich się startuje to spora różnica w statystykach obrony,

 

Odnośnik do komentarza

Można też kupić, ale lepiej pofarmić. Dobra opcja z początku to startujesz z lampy po cleric beast, mostem do dwóch wilkołaków potem wieśniaki w domku obok po prawo, zbiegasz na dół i dwa trolle przed windą, po czym wracasz do pierwszej lampy w central yharnam. Wilkołaki dropią po 3 fiolki, trolle zazwyczaj 2+ sztuki. Dodatkowo coś tam wypadnie z wieśniaków, zarówno fiolki jak i naboje do pistoletu. Ciuchy możesz śmiało nosić jakie Ci wizualnie pasują, ewentualnie później będziesz zmieniał w zależności od potrzeby (frenzy, poison itp)

Odnośnik do komentarza

Z tymi farmieniem fiolek z wilkowlakow i olbrzymów juz podpatrzyłem na yt. Z tym ze wcześniej zdemotywowany tym ze dostawałem becki a na dodatek fiolki mi sie skończyły i to wezwałem randomowego gracza i ubilismy tego typa na moście. Teraz zaczynam żałować jak juz wiem w jaki sposob można łatwo zdobyć te flachy ale za cel postawiłem sobie nie wzywać nikogo dopóki nie bede myślał o połamaniu płyty;p ogolnie czuje ze moge nie dotrwać do konca gry. Chyba współczesne gry pozbawiły mnie wytrwałości i cierpliwości. Szczerze wolałbym zeby ten BB był łatwiejszy bo samo eksplorowanie świata jest mega, lecz jak widze ze zaraz mi boss wyskoczy to zaczynam mieć zimne poty bo wiem ze szybko nie zajdę dalej

Odnośnik do komentarza

Typ na cmentarzu rozpykany. Śmieszna akcja bo nie została mi żadna fiolka i zbiegłem ze schodów w zasadzie bez żadnej nadziei czekałem na zagładę a koło zaczął mnie atakować z góry ze schodów przez barierkę. Sęk w tym ze on trafiał mnie raz na 5 razy a ja bez problemu w niego lądowałem. Dobrze ze miał nie wiele życia jak juz zostałem bez niczego bo Wkoncu by mnie dobił

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...