Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nope. Umbassa grała turnieje przeciwko hunters guild itd. Sam chciałem zorganizować turniej cc vs ar czy nawet Polska vs USA w dks1 i się imo zesrali, bo jak wypisałem skład hellowi to zaczęły się wymówki. Oczywiście tez masz po części racje ale prawda jest, ze klany były i bedą.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Lipert już wyjaśniam. Wspólna gra itd, zależy. Umbassy brała najlepszych bardziej z Europy, hunters guild to samo tyle ze bardziej z USA - była rywalizacja. Wspólne sparingi swoje community itd.

To były po prostu chaty gdzie siedzieli ludzie zainteresowani pvp w Soulsach. Tak samo jak grupy/fora/itp. Zaproszenie dostawał tam każdy kto pokręcił się chwilę w popularnych miejscówkach do pvp. Ja zaproszenie do "elity" dostałem jeszcze za czasów jak grałem w DeS po jakiejś uber-honorowej walce gdzie zeżarłem tonę grassów :teehee:  Dorabiasz sobie jakąś ideologię do czegoś co nie istniało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mhm jaki to jest ranking skoro nie uwzglednia ludzi grajacych w 2 innych frakcjach? Executioners i Hunterzy dobrzy to nie sa gracze? XDDDDDDDDDD

Ja na 3 postaciach mam moze z 150 BD ale gralem w Executioners wygrywajac okolo 80% bez sucker punchow.

 

Wez idz juz na inne forum.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Willy a co ja takiego zrobiłem niedobrego, ze mam sobie iść? Ja widze to tak, ze kto tu potrzebuje pomocy zawsze jestem chętny, sajmon34 ostatnim przykładem. Było kilku co napisało mi ze znaleźli mnie na extrimie i czy moge pomoc. Zawsze pomagam gdy ktoś się zgłosi. A ty? Tania prowokacja jeszcze w dodatku moderatora. Tu w tym temacie jest spokój także tez się zachowuj.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...