Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli NG+ to lvl 160 będzie ok na DLC, nie powinien być za wysoki.

 

Nie musisz też wydawać wszystkiego na lvlowanie, tak naprawdę to moja rada jest, żeby nie bić ponad lvl 120 w NG, nakupić wszystko czego się da dopóki itemy są tanie i dopiero potem iść w NG+. Od kolejnych cykli itemy w sklepie są droższe, co prawda leci więcej tętnień, ale też o wiele więcej trzeba wydawać na kolejne poziomy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma to jak na NG+ wbić po kielichach, przed samym końcem gry do córeczki kosmosu i na kilka hitów ja sciągnąć ;p ah lubię takie uczucie, gdy kiedyś tam dostawało sie takie baty nawet z npc a teraz to mialo sie wrażenie ze boss by uciekł przede mną gdyby tylko miał gdzie :D

 

Tak wg to te dlc obecnie w promocji na ps store bedxie działać z moim sejwem?

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Ok dzięki za odpowiedz. Kurczę zastanawiam sie nad tym dodatkiem cały czas:p jakos tak zawsze waliłem system i jak kupowałem pełna wersje gry to w żadne dodatki pozniej nie inwestowałem, poza wiedzminem ale tam dodatki kazdy wie jakie byly i dodatkowo można było osobno kupić powiedzmy ze w wersji fizycznie z kartami choc wiadomo ze był tam tylko kod. Poprpstu chciałbym zeby twórcy czasem posiedzieli dłużej nad gra i wypuścili taka zawartość jaka tam maja w głowie a tak mam wrażenie ze ktoś tu mnie wali na hajs. Jeszcze ta dystrybucja cyfrowa... wrrr. Jest niby wersja goty ale podstawkę kupiłem juz za 6 dyszek a goty to z ceny nie schodzi od daaawna. Obejrzałem troche recenzji old hunters i to w zasadzie wiecej Bloodborne, 3 nowe lokacje i 5 bossów wiec nie wiem czy pakować kasę zeby przedłużyć sobie grę czy odłożyć i zainwestować w ds3. Dodam ze takie dylematy m.in dlatego ze z kasa ostatnio krucho ;p

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po pijaku doszedłem do Ludwiga i powiedzmy ze moja walka z nim nie była za bardzo efektywna po czym zgrałem sobie sejwa na pena bo grałem u kumpla i pozniej odpalam grę i okazuje sie se zgrałem sejwa z pena na konsole i praktycznie dodatek od nowa musiałem lecieć ^^ wkurzdenerwowany w jakieś 30 min doszedłem do tego samego momentu ale na Ludwiga juz sił zabrakło tym bardziej ze bylo juz przed 4 rano... dzis prawilnie na kacyku lecę to lamusa i padł odrazu :D ten miecz od niego bedzie lepszy od świetego miecza Ludwiga w którym mam 633 dmg? Dopakowalem go narazie do 8+ bo zabrakło kamyków ale zastanawiam sie czy pozniej warto ładować w niego krwawa skale

 

A i czy pominąłem jakiegoś bossa opcjonalnego bo widze w trofeach ze przed ludwigiem jest jedno ukryte trofeum?

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Wczoraj po pijaku doszedłem do Ludwiga i powiedzmy ze moja walka z nim nie była za bardzo efektywna po czym zgrałem sobie sejwa na pena bo grałem u kumpla i pozniej odpalam grę i okazuje sie se zgrałem sejwa z pena na konsole i praktycznie dodatek od nowa musiałem lecieć ^^ wkurzdenerwowany w jakieś 30 min doszedłem do tego samego momentu ale na Ludwiga juz sił zabrakło tym bardziej ze bylo juz przed 4 rano... dzis prawilnie na kacyku lecę to lamusa i padł odrazu :D ten miecz od niego bedzie lepszy od świetego miecza Ludwiga w którym mam 633 dmg? Dopakowalem go narazie do 8+ bo zabrakło kamyków ale zastanawiam sie czy pozniej warto ładować w niego krwawa skale

 

A i czy pominąłem jakiegoś bossa opcjonalnego bo widze w trofeach ze przed ludwigiem jest jedno ukryte trofeum?

Ten miecz ludwiga jest chyba pod arcane więc jeśli nie masz takiego buildu to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza

Narazie zostawiłem go na pozniej. Dzis miałem z 4 podejścia i szlak mnie trafia. Najlepsze jest to ze najbliżej pokonania go byłem przy pierwszej walce. Niedawno dotarłem do drugiego głównego bossa i znow pierwsze podejście i kolo był juz na hita ale mnie capnal i pozniej juz tylko coraz gorzej ale w koncu sie dało. No a za nim 3 boss padł za pierwszym razem. Przynajmniej tu było mniej nerwów.

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...