Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie się tam każda część podobała, nawet DkS2 pomimo radykalnego odejścia od filozofii jedynki i paru idiotycznych rozwiązań. Do BB z początku trochę się odbiłem bo i po soulsach ciężko było wyczuć trochę inny rodzaj uników i animacje ataku, ale po dłuższym posiedzeniu w końcu się nauczyłem dobrze tańczyć i pochłonęło.

 

Też niezbyt jestem pewien czy dwójka to dobry pomysł. Zakończenia są jak zwykle otwarte do interpretacji, ale nie sądzę by była potrzeba coś więcej dopowiadać w tym uniwersum.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem dokładnie tak samo :lapka:

 

Żeby jeszcze ten guide był tani :) Theme za platynę bardziej satysfakcjonująca sprawa imo.

 

Za tak pięknie wydane opasłe tomisko jest to jak najbardziej rozsądna cena - theme to taki gratis.

 

down: zasadniczo tak, choć niektórzy muszą się dopraszać.

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

I upewnij się, że domowników nie ma w promieniu kilometra albo żyj ze świadomością, że Twoi rodzice dowiedzą się czegoś więcej o matce Gerhama i może przy okazji nauczą się nowych przekleństw. Jak ta walka mi krwi napsuła... Przy niej słynna w tym temacie Amygdala była jak zwykły i w dodatku anemiczny mobek

Odnośnik do komentarza

Wpadłem dzis do kumpla z piwkiem, ds3 na płycie i pendrivem z savem a to co znalazłem przed wyjściem u niego na półce, cda z recka BB.

70b4f99bee0941bc8f8d3d90c0ff9ec4.jpg

 

Życzcie mi miłej lektury ;p swoją droga mecze sie troche bo mam juz 3 kumpli którzy maja ds3 i 2 z nich juz sobie gra w coopie a ja dalej mam samotna wędrówkę i korci zeby z nimi przechodzić grę ale po BB wiem ze tych gier nie ma sobie co psuć w ten sposob. Mam nadzieje ze gdy bede wchodził na NG+ oni dalej bedą chcieli grać choc wolałbym zeby zaopatrzyli sie wlasnie blooda, wtedy poprowadziłbym ich w tym mrocznym świecie ;0

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...