Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką konsolę bardziej polecacie kupić i dlaczego?

Z polskiej dystrybucji czy jakąś z allegro ? Osobiście interesuje mnie kinectowa wersja aczkolwiek budżet jest mocno ograniczony.

np Taki zestaw:

http://allegro.pl/microsoft-xbox-one-gw12-poznan-baranowo-i4580370688.html

Bądź podobny z Titanfallem, które też krążą ?

Są jakieś różnice? Że konsola może mieć jakieś blokady regionalne bądź jakaś ang wersja i wejście do gniazdka będzie inne? Thx za odp ;)

 

Nie ma żadnych blokad.

Jeśli kupisz z niepolskiej dystrybucji to może się trafić wtyczka UK, ale to kwestia przejściówki za 2zł.

Jak chcesz z kinectem to możesz poczekać aż redcoon obniży znów cenę na allegro na 1700zł z kinectem i titanfallem :) Mieli za tyle ostatnio, ale aukcja się skończyła, teraz jest za 1900zł, ale nikt nie kupuje, więc pewnie obniżą znowu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Jaką konsolę bardziej polecacie kupić i dlaczego?

Z polskiej dystrybucji czy jakąś z allegro ? Osobiście interesuje mnie kinectowa wersja aczkolwiek budżet jest mocno ograniczony.

np Taki zestaw:

http://allegro.pl/microsoft-xbox-one-gw12-poznan-baranowo-i4580370688.html

Bądź podobny z Titanfallem, które też krążą ?

Są jakieś różnice? Że konsola może mieć jakieś blokady regionalne bądź jakaś ang wersja i wejście do gniazdka będzie inne? Thx za odp ;)

 

Nie ma żadnych blokad.

Jeśli kupisz z niepolskiej dystrybucji to może się trafić wtyczka UK, ale to kwestia przejściówki za 2zł.

Jak chcesz z kinectem to możesz poczekać aż redcoon obniży znów cenę na allegro na 1700zł z kinectem i titanfallem :) Mieli za tyle ostatnio, ale aukcja się skończyła, teraz jest za 1900zł, ale nikt nie kupuje, więc pewnie obniżą znowu.

 

Też właśnie widziałem i byłem zaskoczony, dobrze im nawet schodziły konsole a teraz o 200 podnieśli... No prawdopodobnie jak nie zejdzie to wystawią taniej. Też myślę bo mimo wszystko chociaż to takie "gówienko" to nie chciałbym z jakimiś wtyczkami i przejściówkami :)

Ktoś się orientuje czy właśnie redcoon ma konsole z angielskiego rynku czy ogólnoeuropejskie ze zwykłymi ?

ktoś kupił tam taki zestaw ? :)

Odnośnik do komentarza

Jak Xbox One pokazuje, że jest aktualizacja/patch dla jakieś gry? Na PS4/PS3 po włączeniu gry wyświetla się komunikat o dostępie aktualizacji i można pobrać lub nie. A jak jest na Iksie? Jest tez gdzieś dostępne jakieś info na konsoli o zmianach jakie wnosi dany update/patch do gry?

Odnośnik do komentarza

Ktoś miał problem z NATem ? Na innych konsolach albo mam z automatu otwarty, albo wystarczy otworzyć kilka portów jak to wszędzie zalecają i jest ok. Tutaj natomiast czegokolwiek bym nie próbował (porty, resety, DMZ, tricki z youtuba ze wciskaniem spustów i bumperów) to i tak mam NAT ograniczony (moderate). Jakieś pomysły ?

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Ktoś miał problem z NATem ? Na innych konsolach albo mam z automatu otwarty, albo wystarczy otworzyć kilka portów jak to wszędzie zalecają i jest ok. Tutaj namiast czegokolwiek bym nie próbował (porty, resety, DMZ, tricki z youtuba ze wciskaniem spustów i bumperów) to i tak mam NAT ograniczony (strict). Jakieś pomysły ?

U mnie z reguły jest moderate.Trick ze spustami daje mi open,ale czasem i tak mu odpierdala w szczególności w Killer Instinct.Dziwna sprawa w świetle tego,że 360'tka i inne konsole śmigają po necie aż miło bez żadnych sztuczek.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Jak Xbox One pokazuje, że jest aktualizacja/patch dla jakieś gry? Na PS4/PS3 po włączeniu gry wyświetla się komunikat o dostępie aktualizacji i można pobrać lub nie. A jak jest na Iksie? Jest tez gdzieś dostępne jakieś info na konsoli o zmianach jakie wnosi dany update/patch do gry?

 

Jak masz instant-on to w 99% samo sie wszystko sciagnie, nie ma zadnego info o updacie do momentu gdy odpalisz aplikacje / gre. Jak aplikacja zostala zaktualizowana to pojawia sie niebieska kropka w rogu przy danej apce, cos jak w iphonie

 

 

Ktoś miał problem z NATem ? Na innych konsolach albo mam z automatu otwarty, albo wystarczy otworzyć kilka portów jak to wszędzie zalecają i jest ok. Tutaj namiast czegokolwiek bym nie próbował (porty, resety, DMZ, tricki z youtuba ze wciskaniem spustów i bumperów) to i tak mam NAT ograniczony (strict). Jakieś pomysły ?

 

 

Ja tylko pootwieralem porty i przypisalem stale ip, tak jak to mialem zrobione w x360

 

 

W ogóle czy ktoś sądzi tak jak ja, że menu jest strasznie Nieintuicyjne względem tego z PS4?

Kwestia przyzwyczajenia, dla mnie wygodniejszy jest dash od xbox one zwlaszcza po ostatnim updacie dla preview

Odnośnik do komentarza

 

Ktoś miał problem z NATem ? Na innych konsolach albo mam z automatu otwarty, albo wystarczy otworzyć kilka portów jak to wszędzie zalecają i jest ok. Tutaj namiast czegokolwiek bym nie próbował (porty, resety, DMZ, tricki z youtuba ze wciskaniem spustów i bumperów) to i tak mam NAT ograniczony (strict). Jakieś pomysły ?

 

 

Ja tylko pootwieralem porty i przypisalem stale ip, tak jak to mialem zrobione w x360

 

 

 

Też to robiłem i nie działa. Na 360tce nie musiałem nic robić, a miałem otwarty NAT.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ktoś miał problem z NATem ? Na innych konsolach albo mam z automatu otwarty, albo wystarczy otworzyć kilka portów jak to wszędzie zalecają i jest ok. Tutaj namiast czegokolwiek bym nie próbował (porty, resety, DMZ, tricki z youtuba ze wciskaniem spustów i bumperów) to i tak mam NAT ograniczony (strict). Jakieś pomysły ?

 

 

Ja tylko pootwieralem porty i przypisalem stale ip, tak jak to mialem zrobione w x360

 

 

 

Też to robiłem i nie działa. Na 360tce nie musiałem nic robić, a miałem otwarty NAT.

 

 

Ja z kolei czytałem że to może być sam błąd wyświetlania, masz napisane moderate ale w rzeczywistości jest open.

 

Może raz albo dwa razy nie mogłem się połaczyć do jakiejś grupy z powodu natu na XONE

Odnośnik do komentarza
 

Ja z kolei czytałem że to może być sam błąd wyświetlania, masz napisane moderate ale w rzeczywistości jest open.

 

Może raz albo dwa razy nie mogłem się połaczyć do jakiejś grupy z powodu natu na XONE

 

 

No ja mam problem z czatem i wyskakuje mi komunikat w grze, że mam moderate więc to nie jest błąd wyświetlania. Jak ktoś ma open nat to nie ma problemu, ale jak dwie osoby maja moderate to czat może im nie działać.

EDIT:

Złożyłem wniosek przez neta o publiczne IP. Zobaczymy czy to coś pomoże.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...