Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dzisiaj przyjemność po raz pierwszy trzymać w dłoniach pada. To jest mistrzostwo świata. Wykonanie, wygląd i feeling zmiata wszystko. 

Na dniach podejmę decyzję czy brać XO.

 

Bierz. Na pierwszych stronach tego tematu masz wiele różnych opinii o tej konsoli, a pad (jak sam się przekonałeś), usługi sieciowe, funkcja snap czy aktualizacje i wsparcie (także serwis) to najlepsze co może być :) Gry są kwestią indywidualną, ale Xbox One jest rajem dla fana wyścigów, niedługo Horizon 2 (!), SO, Ori, kolekcja Halo, będzie jeszcze lepiej :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie. Brać X-a teraz czy czekać na białego ( już, teraz bym zamówił - żona najwyżej oczy wydrapie )? Kupiłem białą PS4 i d... nie urywa ( chodzi o estetykę ). Forza 2 niebawem więc odpowiedź wydaje się oczywista :). Czy biały X będzie miał może coś niezwykłego?

Edytowane przez mushabelly
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Słuchajcie. Brać X-a teraz czy czekać na białego ( już, teraz bym zamówił - żona najwyżej oczy wydrapie )? Kupiłem białą PS4 i d... nie urywa ( chodzi o estetykę ). Forza 2 niebawem więc odpowiedź wydaje się oczywista :). Czy biały X będzie miał może coś niezwykłego?

 

Na oficjalnym blogu napisali, że będzie miał przystawkę do robienia tostów.

Odnośnik do komentarza
 

 

Hironobu Sakaguchi: The doors not shut on Lost Odyssey and Blue Dragon
http://www.siliconera.com/2014/09/16...-terra-battle/

During an interview on Sakaguchi's next mobile game, Terra Battle..

"While we’re on the topic of revisiting ideas how about Blue Dragon or Lost Odyssey? The writing in the flashback scenes of the latter were particularly impressionable, so we’re sure people would be interested in seeing an elaboration of that.

I can’t say much on that, since the franchise license holder isn’t just me. That doors not shut, though, so you never kniw

 

mistwalker robi gierki na komórki? :/

Odnośnik do komentarza

Też chyba Forzę cyfrową kupię bo nie wytrzymam przecież jak w piątek kurier nie przyjdzie. W Niedzielę jadę po konsolę :), chyba zestaw z Forzą i Fifą najlepszy ( Lego mam, a Kinecta się boję :P ), Powiedzcie tylko czy jakaś wybitna gra coop jest na X-a teraz, tak żeby z żoną pograć?

Odnośnik do komentarza

Da się jakoś powrócić do aktywacji tego Golda na 30 dni, co się pojawia przy pierwszym uruchomieniu konsoli? Na początku to anulowałem i nie wiem czy jakoś teraz mogę do tego wrócić?

Ja tez anulowałem. Pozniej zalogowałem sie na xbox.pl i tam w dziale z goldem były trzy opcje do wyboru - rownież ta darmowa.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...