Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Za bilard też chce ode mnie kartę kredytową i nie jest to pierwszy raz, gdy ją będę podawał do ściągnięcia gry z golda.

 

Ale do ściągania gier w ogóle trzeba mieć jakąkolwiek formę płatności przypisaną, bez względu czy kupujesz czy ściągasz "za darmo" w ramach abonamentu. To nie jest żaden błąd.

 

Nawet jak dodajesz przez www, to wyświetla u góry formę płatności, np. numer karty i dopisek na dole, że pobierasz za darmo.

 

Taki wymóg. Najprawdopodobniej z jakiś względów prawnych na wypadek ewentualnej refundacji.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie we wszystkich przypadkach trzeba mieć jakąkolwiek opcję płatności - w moim przypadku dodaję ją do konta tylko wtedy, gdy chcę coś kupić, lub gdy właśnie jest potrzebna do pobrania gry z gwg. By pobrać Child of Light w tym miesiącu nie trzeba mieć ustawionej żadnej z opcji płatności. 

Odnośnik do komentarza

Hej

 

kupiłem XONE a że to moja pierwsza konsola zielonych to mam parę pytań. Żeby wykasować konto poprzedniego właściciela co trzeba zrobić?

założyłem nowe konto, konto pocztowe na outlook to mus? Coś z tym można dalej zrobić? I zamiast imienia i nazwiska dałem gamertag xd ale zamiast mi to wyświetlać pokazuje jakieś (pipi)

 

btw na bateriach paluszkach za radę coś pograć czy po chwili w menusach padnie? xd

 

 

może jakieś porady dla początkującego?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Hej

 

kupiłem XONE a że to moja pierwsza konsola zielonych to mam parę pytań. Żeby wykasować konto poprzedniego właściciela co trzeba zrobić?

założyłem nowe konto, konto pocztowe na outlook to mus? Coś z tym można dalej zrobić? I zamiast imienia i nazwiska dałem gamertag xd ale zamiast mi to wyświetlać pokazuje jakieś (pipi)

 

btw na bateriach paluszkach za radę coś pograć czy po chwili w menusach padnie? xd

 

 

może jakieś porady dla początkującego?

Polecam jednak akumulatorki. Paluszki np duracell na  360 trzymały dłużej ale na jednym komplecie w One spokojnie przejdziesz kilka razy CoD AW :D  myślę, że jakieś 30h to na luzie polecą :)

Konto na MS to mus, przydatna rzecz BTW, możesz się zalogować na to z Windows 8.

No i gratuluję zakupu, na pewno nie będziesz żałował.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

No dobra, ale chodzi Ci pewnie o zwykłe konto Live, którym loguje się na Xboksach, GfWL czy aplikacji na telefon. 

 

Bo już myślałem, że trzeba tworzyć jakieś zupełnie nowe konto, bo ja mam jeszcze stare z X360 i jego będę używał. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze dodam że konto można założyć używając swojego maila, nie trzeba zakładać nowego na outlook'u.

Do pada zdecydowanie polecam oryginalny play&charge Microsoftu, trzyma to min. 30h, w zestawie jest kabel usb i kosztuje to ~90PLN. Samego pada można podłączyć do konsoli bez baterii jakimkolwiek kablem micro usb .

Odnośnik do komentarza

Ok ale ja mam sobie gamertag ustawiać? Bo wyświetla jakieś gó.wno. ;/

 

Żeby usunąć całą zawartość dysku po poprzednim właścicielu to jest jakaś opcja formatu?

 

Tą pocztę z outlooka to gdzie mam zobaczyć?

 

Pomóżcie bo jednak postsonowska mentalności się gubi w nowej rzeczywistości. ;/

 

 

charger na pewno zakupię ale na tą chwilę nie spieszy mi się

Odnośnik do komentarza

Ok ale ja mam sobie gamertag ustawiać? Bo wyświetla jakieś gó.wno. ;/

 

http://support.xbox.com/pl-PL/my-account/manage-gamertag-and-profile/change-xbox-live-gamertag

 

Żeby usunąć całą zawartość dysku po poprzednim właścicielu to jest jakaś opcja formatu?

 

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/downloadable-content/uninstall-content

 

LUB

 

http://support.xbox.com/pl-PL/xbox-one/system/reset-console-to-factory-defaults

 

Tą pocztę z outlooka to gdzie mam zobaczyć?

 

jak ustawiles login i haslo - to to juz sa twoje dane do konta outlook

Edytowane przez kermit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem co ten xbox...

 

wczoraj sprawdzam kolejkę pobierania a tam drugi raz pobiera mi SO xD

zaczęły działać screenshoty ale tylko w child of light

oczywiście nie obyło się bez buga i musiałem przełączyć konsolę z instant-on na drugą opcję

 

9W5EAGk.png

 

dziś niewiadomo czemu mogłem bez problemów pobrać bilard dla posiadaczy golda - już nie wołało o kartę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...