Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie za 100 punktów, czemu nie żadnych bundli XO z Girsami (pre order)? Czy z Forza Horizon 2? Oczywiście mowa o oficjalnych bundlach, XO ma chyba najgorsze zestawy ze wszystkich konsol. Raka można dostać od bundli z AC czy tym z F5 i Fifą ;/

 

W sumie jedyny normalny bundle to ten z SO tyle, że tylko z białą konsolą.

Edytowane przez Słupek
Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem, że te bundle z Fifą i AC to staruchy. Właśnie mogliby już je wymienić.

 

Nie wiem czy czekać na GS i ewentualną zapowiedź bundla z Girsami. Czy kupować już teraz, ciśnienie mam już takie, że nie chce mi się czekać. Tym bardziej, że jak wyjdą Girsy to i tak w nic innego nie zagram już.

Odnośnik do komentarza

bundle pewnie nie beda mialy jakiegos malowania (chyba, ze te z halo czy forza), ewentualnie dodadza 1tb

 

wiec jesli czekasz na bundle to dostaniesz dodatkowo kodzik wersji cyfrowej danej gry i ladniejszy kartonik

 

ja bym poczekał na twoim miejscu na gamescom czy warto czekac na te bundle - to juz za tydzien

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no ja kupiłem za 1300 wersje z master chiefem :) uważam że taki bundle spoko.  Szczerze żadna gra mnie jakoś nie przekonywała do siebie chciałem po prostu gołą konsolę ale skoro dopłacenie 80 zł owocowało kolekcjo szefa kuchni to stwierdziłem fuck it.  Przejdę sobie jeszcze raz te gry. I tak kupiłem teraz z powodu chęci ponownego przejścia Viva pinaty i conkera :D  Kto by pomyślał że system seller dla mnie to starocie od rare czy odświeżone gears of war 1 (remastery w większości nie trawię) . 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Klocki, które leżakują po polskich sklepach są już tak tanie, że na 99% nie będzie różnicy czy kupisz bundla czy konsola i gra osobno. Tym bardziej, że ten Girs w sklepach jest śmiesznie tani - 140 zł.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Ciekawe czy dadzą jakieś bonusowe czołgi dla ludzi, którzy mają konto jeszcze z X360, bo po takim czasie od premiery, biorąc pod uwagę, że rozgrywka jest crossgenowa z X360, to ci co grali cały czas mają już pewnie same uber maszyny.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ciekawe czy dadzą jakieś bonusowe czołgi dla ludzi, którzy mają konto jeszcze z X360, bo po takim czasie od premiery, biorąc pod uwagę, że rozgrywka jest crossgenowa z X360, to ci co grali cały czas mają już pewnie same uber maszyny.

Tak się właśnie zastanawiam skoro gra ma jutro wyjść czy opłaca się w takim razie w ogóle zaczynać przygodę skoro ludki mają już takie wypasione sprzęty z X360. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Ciekawe czy dadzą jakieś bonusowe czołgi dla ludzi, którzy mają konto jeszcze z X360, bo po takim czasie od premiery, biorąc pod uwagę, że rozgrywka jest crossgenowa z X360, to ci co grali cały czas mają już pewnie same uber maszyny.

Tak się właśnie zastanawiam skoro gra ma jutro wyjść czy opłaca się w takim razie w ogóle zaczynać przygodę skoro ludki mają już takie wypasione sprzęty z X360. 

 

 

Ja bym coś tam chwilę pograł. Na X360 liznąłem kilka godzin, widzę, że od premiery dodali masę contentu, ale właśnie mnie zastanawia czy wrzucą jakiś bonusowy sprzęt dla wszystkich, bo jak grać przeciwko ludkom co nabijali sprzęt przez 2 lata na X360, to może być kiepsko :P

 

Sama gra, muszę przyznać, bardzo fajna, tym bardziej jak na F2P.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Co do konsoli, pierwsza z brzegu aukcja: http://allegro.pl/xbox-one-500gb-halo-master-chief-2-pady-hdmi-i5546382872.html

 

Bundle z MCC + drugi pad za 1480 zł.

 

Opylasz pada i masz konsolę z MCC za 1300 zł, a jak pogonisz kod na MCC, to i 12XX zł wyjdzie za samo pudło.

 

 

Ten sam zestaw bez pada: http://allegro.pl/xbox-one-500gb-halo-master-chief-pad-hdmi-i5546382916.html

 

1350 zł

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To tyle co WiiU Premium z jakąś lepszą grą w zestawie :) W sumie to Xone wychodzi nawet taniej niż takie WiiU do którego jednak trzeba kupić Pro Controller, który chodzi po 200 zł.

 

Klocki są tanie jak barszcz.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Własnie się zastanawiam nad dodatkowym padem. Na allegro sa takie aukcje http://allegro.pl/oryginalny-pad-xbox-one-kabel-pc-gw-12-m-fvat-i5270320142.html

 

Czy myślicie że to są pady powystawowe ? Piszą że ok a ja potrzebuję drugiego jak czasem w killer instinct czy inną grę razem na kanapie będę chciał grać. Czy może poczekać na te ulepszone pady i wybulić 200 zł jak mi się obecnie nie śpieszy ?

Odnośnik do komentarza

Wiem, że to temat Xone, ale innego miejsca nie znalazłem, a w CW takie pytanie to samobójstwo.

Od kilku dni łażę i rozmyślam, spróbować pierwszy raz w życiu xklocka czy pozostać wierny sony. PSX, PS2, PS3, DSlite, taka moja krótka historia, miałem jeszcze psp czy wiiU ale to na chwilę.

Nigdy nie byłem zielony, a teraz mam dylemat czy brać ps4 czy X1.

 

za PS4:

 

-Bloodbourne

(późniejsze gierki też sie fajnie prezentują + Dark souls3 i FF7R)

 

 

za Xone:

 

-cos nowego

-liczę na kompatybilność wsteczną, ograłbymz chęcia rzeczy z x360

- ???

 

 

Xone jest tanszy, mniej awaryjny z tego co czytam (te gwarancje z sony to jakas porazka, z tego co ludzie piszą)

Tylko nie wiem jak z gierkami, ja raczej lubie wyścigi/rpgi, a X1 to bardziej strzelanki?;p

 

 

Kompa mam całkiem całkiem, Wieśka3 na nim ogram, jakieś inne giereczki też. Gdyby Bloodbourne był na pc/x1 tematu by nie było, ale brać konsole dla 1 gry? słabe.

Co robić? warto spróbować x1 jeśli nigdy nie miałem?

Edytowane przez Banny
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Każdy kupuje konsolę pod siebie, więc sam sobie musisz odpowiedzieć.

 

PS. Dark Souls 3 i FF7 będą na Xone.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...