Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym w sumie bral juz teraz. Nawet jak na GC zapowiedza jakies bundle z TR czy Halo to nie beda one dostepne do pazdziernika/listopada. Jedyna nadzieja w zestawach z Fifa i EA Access jezeli takie pojawia sie w EU ale szczerze mowiac nie wiem kiedy dokladnie wychodzi nowa Fifa :P Jak znajdziesz dobra oferte to bierz XO z FH2, a pozniej juz Gearosy ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pewnie dlatego, że w sklepach zalegają jeszcze bundle ze świąt i nikt by nie brał kolejnych  :reggie: A w marketach to pewnie jeszcze premierowe golasy  :yao:

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

A tam zalegają..wszystkie bundle z wiedźminem zeszły, sam musiałem zamawiać, bo nie było na stanie. Wersja z 1Tb to nie tylko większy dysk ale także lepszy pad...poprawione bumpery i wyjście 3,5mm. Coś tam w newsach było chyba jeszcze o kontrolowaniu dzwieku  padem/większa głośnośc, ale nioe pamiętam teraz dokładnie a nie chce mi się szperać po newsa.

Odnośnik do komentarza

A tam zalegają..wszystkie bundle z wiedźminem zeszły, sam musiałem zamawiać, bo nie było na stanie. Wersja z 1Tb to nie tylko większy dysk ale także lepszy pad...poprawione bumpery i wyjście 3,5mm. Coś tam w newsach było chyba jeszcze o kontrolowaniu dzwieku  padem/większa głośnośc, ale nioe pamiętam teraz dokładnie a nie chce mi się szperać po newsa.

 

Juz za niedlugo bedzie liczylo sie tylko to:

 

Xbox-One-Elite-Wireless-Controller-E3.jp

 

 

#czystysex :banderas:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Oj tam z tym czekaniem nie przesadzajcie. Pada drugiego tego lepszego będzie można jesienią dokupić. 1 tb to żaden ficzer jeżeli będzie trzeba do takiej konsoli 3 stówki dopłacić. Teraz można xone nawet za 1200 zł nówke dorwać. Te nowe sugerowana cena będzie na poziomie 1600. Gdyby zmienili coś w srodku poza dyskiem to ok a tak nie opłaca się czekać

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic szczególnego. Poza faktem, że będziesz miał dysk 500GB.

 

Data produkcji może mieć związek z czasem gwarancji, ale o to dopytaj kogoś kto jest lepiej zorientowany w temacie.

 

 

 

skoro biorę ze sklepu to gwarancja nie jest od daty zakupu? 

500gb starczy, zawsze wolałem mieć płytki niż kupować cyfrowo.

Odnośnik do komentarza

 

Nic szczególnego. Poza faktem, że będziesz miał dysk 500GB.

 

Data produkcji może mieć związek z czasem gwarancji, ale o to dopytaj kogoś kto jest lepiej zorientowany w temacie.

 

 

 

skoro biorę ze sklepu to gwarancja nie jest od daty zakupu? 

500gb starczy, zawsze wolałem mieć płytki niż kupować cyfrowo.

 

Obawiam się, że jednak nie starczy :P  Chyba większość z nas ma  już podpięty  dysk USB. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem nad czym tu się zastanawiać. Te konsole są tanie bo sprzedawcy chcą się ich pozbyć. Jak będą nowe bundle to oczywiście droższe. Lepiej zamawiać te po 1150 zł kiedy jeszcze są.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...