Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero obczaiłem drugą gierke na sierpień w GWG, może nie jest to jakiś hit ale bardziej czekam na to jak na demo MGS'a

 

survival, łuk, rzut izometryczny? brzmi bardzo smakowicie i wygląda ładnie

Spoko giereczka, dużo zyskuje w coopie, grałem w to na PS3 i miło wspominam, mimo że często był pokaz slajdów :Coolface: i z tego co pamiętam trzeba dbać, żeby nie być głodnym i w nocy uważać co by nas nie wje.bało, ogólnie takie biedniejsze Daying Light :sorcerer: i coop chyba dla 4 osób

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A nie lepiej play and charge do One?

NIe dla mnie. Play and Charge trzeba ładować kablem, tutaj wystarczy zmienić akululatorki i gotowe :)

Ja zawsze mam jedne w padzie, drugie na półce naładowane. Kiedy jedne padną zmieniasz je w 5 sekund, sru do ładowarki i grasz dalej 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

A nie lepiej play and charge do One?

 

To musiałbyś grać co jakiś czas na kablu, a z akumulatorami tylko zmieniasz jedne na drugie. Do tego P&ch wyjdzie chyba drożej niż zestaw zwykłych akumulatorów.

 

Granie na bateriach jest nieopłacalne - kupić zestaw jakiś GP z allegro, tanie jak barszcz i grać po 30h na każdych dwóch.

 

Ja mam w sumie 12 akumulatorów GP do X360 i Xone za 75 zł  :sorcerer: mam osobne pojemniki z napisami "naładowane" i "rozładowane" żeby mi się nie myliły :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Wiesz, akurat do grania na kablu to jestem przyzwyczajony <PS4> ;D

 

Chociaż co jak co ale pamiętam, że jak miałem 360 to mamusia kupiła mi jakieś "biedronkowe" bateryjki i ładowarkę za grosze. A i tak trzymały w cholerę długo.

Bo pad od 360-tki był mnie prądożerny. Ten z Łana na dwóch bateriach AA działa jednak ciut krócej. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza

nie, nie miałem.

 

kurcze, dziwna sprawa. 

Na początku język udało sie wybrać polski. Pozniej podlaczenie do sieci, udało się. I komunikat " twoj jezyk nei jest jeszcze obługiwany" cofneło mnie do wyboru języka, gdzie mam niemiecki, francuski, angielski, pl brak. 

No i biore angielski ,to pozniej jest zapytanie gdzie mieszkasz - > same anglojezyczne kraje, nie ma PL. co wybrac?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...