Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam, że na X360 było tak, że n.p. jak odpaliłem Mass Effect w PL dashu, to wszystkie menusy były po polsku i nie dało się tego przestawić z poziomu opcji w grze. Dopiero zmiana dasha na angielski załatwiła sprawę. W XO jest to samo?

 

Szkoda trochę, że na wzór X360, który przyszedł z preinstalowanym Hexiciem, tutaj nie ma żadnej arcadówki na start. Marketplace w porównaniu z tym z X360 słabiutki IMO.

Odnośnik do komentarza

Tu w większości gier by zmienić język trzeba zmienić także ten z dashu.

Odnośnie gier na start, to wiem, że to marne rozwiązanie sytuacji, ale jest kilka ciekawych pozycji f2p, np. Neverwinter w którego obecnie gram i jak to mmo - można wsiąknąć. Choć większość nabywców konsoli i tak dokupuje od razu jakąś grę, lub ma jakieś z bundla.

Odnośnik do komentarza

Testowałem streamowania, wszystko miód malina. Na 4 letnim pececie.

Zrobiłem jeszcze eksperyment i zainstalowałem OBS do streamu na twitch.

Jakość streamowanej tak gry na Twitch wypada lepiej niż bezpośredni stream z konsoli. (tzn. stream gry na Win10 i z pc na Twitch za pomocą OBS)

Mój XO ustawia mi max bitrate 2500, z peceta puściłem w 3500.

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś się zastanawiał nad ściągnięcie WoT, to finalna wersja ze wszystkimi patchami zajmuje 31 Gb. Ruch na serwerach spory. MM błyskawiczny.

Można sensownie pograć bez wykładania  kasy? Nigdy nie grałem w WoT i specjalnie nie wiem z czym się to je :P

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Gra na xone w WoT mi się lepiej niż na pececie. fajny interfejs, czytelny i to bez modów. Grafika miodzio, na pececie chyba na wysokie/ultra jest podobna?(poza zasięgiem rysowania obiektów dali i cieniami w dali)No i ta trawa i drzewa z speedtree. Jak grałem na pc to trawy nei było a drzewa i krzaki to była porażka..od kiedy WoT ma speedtree czy to tylko wersja na xone taka podrasowana? Menu i garaż też jest nieźle, fajna opcja z tymi pakietami, zamiast osobno każdą cześc kupować. Niestety mimo iż to gra f2p to i tak pewno wydamy trochę grosza. CHociażby na sloty w garażu.

Głupie rozwiązanie z operacjami... MUSISZ wybrać i zaznaczyć 3, by były dostępne w grze...w przeciwnym wypadku nie zaliczy CI ich... To ja gram i gram zabiłem trochę tych lekkich a tu event zero... później zauważyłem, że trzeba je ręcznie włączać...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie odpalajcie World of Tanks, te szybkie mecze za bardzo wciągają - nie wiem kiedy od wczoraj nabiłem 6h :P

 

O 16.00 ponad 30 tys. ludków na serwerach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...