Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie gdzie na necie kupujecie xbox live gold allegro czy jakieś keye albo twory podobne?

Ja zawsze zaopatrywałem sie w lokalnym sklepiku 50zł za 3 miesiace ale dzisiaj w każdym sklepie wywalili cene 75-79 cebulionów i szukam tańszej opcji. 

Podajcie jakiegoś linka do sprawdzonego sklepu z ludzkimi cenami :P

Voila

http://allegro.pl/xbox-live-gold-12-miesiecy-automat-pl-eu-us-rok-i5614533700.html

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wpierw było, że : od przyszłego miesiąca gry dodawana w ramach games with gold na x360 będą od razu na liście wstecznej kompatybilności dla graczy z preview a od listopada dla wszystkich. później zmiana była na "W momencie wystartowania nowego dashboarda i wstecznej kompatybilności dla wszystkich gry z gwg x360 będą na starcie kompatybilne w programie x360 on xone. Poczekamy do września i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do znawców w sprawie wstecznej kompatybilności - kiedy będę mógł kupić Mafię II w wersji na X360 i pograć w nią na swoim Xbox'ie One? Czy muszę kupić wersję pudełkową czy wersja cyfrowa też będzie działała? Gdzie mogę sprawdzić listę działających w tej usłudze gier i od kiedy usługa ma zacząć działać? 

Czy jeżeli podczas promocyjnych wtorków będzie przeceniona Mafia II w wersji cyfrowej i zakupię ją za pośrednictwem strony - w momencie kiedy usługa wejdzie w życie będę mógł ją pobrać na XO?

Pozdrawiam i nie krzyczcie na mnie, że temat przewałkowany wzdłuż i w poprzek. Proszę?

:-)

A może ktoś ma wypieszczoną, bardzo zadbaną i przede wszystkim kompletną edycję kolekcjonerską tej gry na X360 na sprzedaż?

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

Potrzebuję wsparcia i Waszej oceny:

Planuję kupić półkę pod tv by się zmieściły wszystkie konsole - pod X360, PS3 i przede wszytkim pod XOne. Półkę będę sam projektował, ale ze względu na ograniczone miejsce i konieczność zachowania symetryczności mogę uzyskać dziurę i wielkości 41,5 cm x 15 cm (szerokość X wysokość) na każdy sprzęt. Długa będzie na ok 40 cm z przodu i z tyłu bez osłony, a więc tu będzie miała przewiew.

 

No i właśnie o oddychanie XOne mi chodzi. Ona ma główną wentylację od góry. Czy pozostawienie ok 6 cm od góry i po 4 cm po bokach będzie wystarczające? Nie chciałbym przegrzać mojej głównej zabawki do grania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...