Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda u Was sprawa z tymi dyskami zewnętrznymi? Jest jakaś różnica w odczycie danych jeśli chodzi o loadingi w grach? Mój dysk 500GB zapełniony jest w 98,3% grami w które grywam regularnie, ale sami rozumiecie, że za chwilę to nie wystarczy. Polecacie jakieś konkretne modele?

Odnośnik do komentarza

pytanie tylko po co w konsoli dysk ssd, żeby sie gierki szybciej instalowaly? nie wiem czy warto

W tej chwili nie warto inwestowac w SSD do konsoli ze wzgledu na cene. Roznica w uruchamianiu konsoli i szybszego ladowania gier wacha sie od 5 do 10 sekund (mowa o SSD, a nie SSHD ktory jak wiadomo jest trochę wolnejszy)

 

Dla zainteresowanych video z youtube. Porownanie wbudowanego dysku Samsung 500GB HDD z dyskiem Samsung SSD i Seagate SSHD. Dyski zostały podlaczone bezposrednio do konsoli poprzez złacze SATA. Dyski podpiete przez USB beda troche szybsze.

Edytowane przez LordV
Odnośnik do komentarza

Sshd to hybryda do niczego. Minimalne zyski na ładowaniu i tyle. Sshd to dysk który ma kilka gb pamięci flash a reszta to zwykły twardziel. Na pc już dawno stwierdzono że albo ssd albo nic. Sshd jest ekonomicznie nieopłacalny na pc.

 

Kupować ponownie xboxa dla dysku sshd to głupota. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dysk sshd 5400rpm daje sporego kopa w porównaniu z hdd 5400rom. Pomiędzy sshd 7200 rpm s hdd 7200 rpm już nie ma takiej różnicy. Cenowo tez sshd obecnie nie są sporo droższe od hdd ed blue/black. Nie porównujcie cen do dysków green/eco, bo te są na magazyn i na system sie nie nadają. Gdzieś widzianym testy dysków w xone i sshd przyspieszal jeśli graliśmy w jedna grę, bo do cache leciaky pliki. Braku żonglowaliśmy grami, to mogli działać nawet wolniej id hdd, bo sshd się "uczyl" co dać do szybkiego bufora.

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Będzie to cudo w Polszy do kupienia?

 

 

Jak gdzieś się pojawi, to poproszę w imieniu swoim i zielonych braci o info. Chętnie sobie takiego sprawię. Mam białą konsolę i pada z edycji SO i wyglądają naprawdę zaje.biście...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

mam pytanie trochę bardziej hardwarowe :D

wylałem wczoraj na pada herbatę (słodzoną), wysuszyłem go i jest jeden problem, X, A i przycisk z logo Xbox'a "kleją się", tzn po wciśnięciu nie odskakują od razu tylko z takim delikatnym lagiem.

ma ktoś pomysł jak to wyczyścić? :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...