Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

nie mogę złego słowa powiedzieć. dobrze zapiernicza, nie zamula (konsola na kablu, laptop po wifi), nie musiałem w zasadzie nic ustawiać. podpiąć, zainstalować i śmigało aż miło. z tego co widziałem to też dobre notowania w rankingach zbiera dlatego właśnie tego modelu szukałem i trafiła się dobra okazja.

Odnośnik do komentarza

od 2 dni mecze sie z natem i dalej mam zamkniety. Kombinowalem z dmz, upnp, otwierałem porty i dalej to ścierwo yebane nie chce miec otwartego nata. A x360 podłączony do tego samego routera ma otwarty. Jest szansa że xone po po prostu źle wyświetla ten nat?

Wejdź w "przetestuj połączenie dla wielu graczy" i po zakończeniu testu naciśnij LB + LT + RB + RT. Pokaże ci się statystyka w której jest napisany najbardziej wiarygodny status nat.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio trochę obrodziło w gierki a kasy mało więc zastanawiam się czy nie przycebulić na kupnie profilu i stąd parę pytań:

 

1. Rozumiem że kupuję profil, loguję się na niego i ustawiam jak domową konsolę po czym instaluję gierkę i CO DALEJ? Kasuję ten profil i swój z powrotem ustawiam na domowy?

2. Manewr można wykonać trzy razy w roku. Tzn. że mogę tak zrobić trzy razy w grudniu i w styczniu już będę mógł znowu trzy razy? xd

3. Typy piszą w aukcjach że profil staje się moją własnością, to co, może to konto odsprzedać później na takich samych zasadach?

4. CZY WARTO SIĘ TAK PIE.RDOLIĆ? :reggie:

 

Proszę tylko o poważne odpowiedzi :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Crysis 3 "Zawartość nie jest dostępna dla konsol w tym regionie" i się znów zaczyna....

Transakcja zakupu zakończona
 
boxartlg.jpg
Crysis® 3
14004.png
Od 16 lat
14000.png14005.png
Dziękujemy za zakup produktu Crysis® 3!
Po zakończeniu pobierania ta gra będzie widoczna w folderze Moje gry na konsoli Xbox 360.

 

 

'U mnie dziala?'

 

Czy chodzi ci o jakies dodatki?

Odnośnik do komentarza

Ma byc bundle z EA Access i fifka 16. Akurat mialem w tamtym roku brac bundle FIFA+FM5 ale go wykupili to wzialem z AC Unity i Black Flag w listopadzie

Ja kupilem wtedy to bundle, potem sprzedalem i przesiadlem sie na PS4. Teraz z racji premiery FM6 chetnie bym wrocil do XO jakby byla fajna promocja ale juz ps4 sobie zostawiam.

Odnośnik do komentarza

 

 

Pewnie nie będzie bundla XO + Fifa 16+FM6, podobnego do zeszłorocznego:> ?

jest http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-one/xbox-one-500gb-forza-motorsport-6-fifa-16.bhtml

100 drozej ahh. Nic sie nie zmienilo w kwesti MS, gry sa w wersjach cyfrowych?

 

 

Ta, chociaz do tej Forzy to nie wiem co to nie jest oficjalny bundle MS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...