Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Nie wiem jak nazwać przeświadczenie, że mogliby na początku marca nagle zapowiedzieć jakieś gry na wiosnę/lato. Naiwność? ;)


Może na jutrzejszej konferencji zapowiedzą oficjalnie gow4, Forze horizon3 na PC Windows 10

 

Wątpię żeby Horizon 3 trafiło na PC. Gears of War 4 też mało prawdopodobne, przynajmniej w tym roku biorąc pod uwagę, że remake jedynki dopiero wyjdzie na PC.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

http://www.trueachievements.com/challenges.aspx

 

Jeszcze są, ale chyba się wycofują z tego pomysłu. Widać np. jak Forza 5 miała ich 25, a 6 już żadnego. Nie chcę gdybać, jednak wydaje mi się (patrząc po TA), że publika zainteresowana osiągnięciami średnio polubiła ten pomysł, nie mówiąc o reszcie. To i tak była głównie marchewka mająca motywować do kupowania na premierę. 

Odnośnik do komentarza

Grał ktoś? Gra ostatnio wyszła na Xone, ma bardzo dobre oceny, a trailer jest mocny :)

 

https://www.youtube.com/watch?v=NAhrOoNR4ng

Recenzje w cda i poxelu nad wyraz pozytywne. Myślałem o niej jakiś czas temu ale za droga za 3h zabawy. Według recenzji jedno przejście ok 3h. Czekam na przecenę do poniżej 40 zł i kupuje. Podobno świetnie napisane dialogi, klimatyczna i piękna grafika. Możliwość kilku zakończeń.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po przejściu na nową generację wielu developerom gier z cyfrowej dystrybucji zwyczajnie odbiło, co gra to $20. Rozumiem w przypadku takiego Ori (które tak naprawdę z te $5 mniej też mogło kosztować) itp. produkcji, ale teraz pierwsza lepsza gra na 3h stoi mocno po $20. Efekt jest taki, że wszyscy czekają na promocję. Teraz po $10-15 już tylko i wyłącznie same indie pikselozy robione w garażu. Pamiętam jak Trials Evolution na premierę stało za $15...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...