Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świeży w temacie Xboxa, a i nawet nie wiem czy teraz dobry temat wybrałem do zadania tego pytanie. Niemniej od jakiś trzech dni nie działa mi część trybów w konsoli. Ogólnie połączenie sieciowe jest dobre o czym sama konsola mnie informuje. No bo nawet aktualizacje normalnie pobiera. Tylko, że nie działa mi sklep, w grach ciągle nie idzie nawiązać połączenia i prosi o granie offline, osiągnięcia mi nie wpadają. To u nich jakiś problem? Czy może ja mogę go jakoś sam rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Jestem świeży w temacie Xboxa, a i nawet nie wiem czy teraz dobry temat wybrałem do zadania tego pytanie. Niemniej od jakiś trzech dni nie działa mi część trybów w konsoli. Ogólnie połączenie sieciowe jest dobre o czym sama konsola mnie informuje. No bo nawet aktualizacje normalnie pobiera. Tylko, że nie działa mi sklep, w grach ciągle nie idzie nawiązać połączenia i prosi o granie offline, osiągnięcia mi nie wpadają. To u nich jakiś problem? Czy może ja mogę go jakoś sam rozwiązać?

też tak mam od wczoraj. dziwne

Odnośnik do komentarza

Ja swego czasu jak miałem xone,na dwóch konsolach od MS był taki problem, że konsola sama się rozłączala z netem (obojętnie czy WiFi czy kabel), przeważnie problem występował po wybudzeniu konsoli. Z ps4 tego problemu nie miałem, więc stawiam że z netem wszystko jest ok, tylko xone coś miał skopane.

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza

Po sygnaturze widzę, że nie szanowałeś marki xbox to teraz masz :reggie:

Wbrew pozorom akurat bardzo polubiłem Xbox one. Może i lipa z instalacją gier i ich aktualizacjami, no i menu troszkę chaotyczne, ale ogółem oceniam one wyżej niż ps4. Wii U też zdecydowanie lepsze. Tak myślę, że chyba mi się przejadły gry Sony. Niemniej staram się na każdej konsoli grać.

Odnośnik do komentarza

No ale jakość materiałów z jakich one jest wykonany dużo wyższa niż w ps4. Tak samo z padem, a i choć początkowo wydawało mi się, że nie jest tak wygodny jak na ps4, ostatecznie było to bardzo mylne stwierdzenie. Dużo lepszy pad. Podoba mi się też cicha praca konsoli. Moje ps4 to wyjec. A i jeśli chodzi o tytuły na wyłączność to one też górą. Dziwne, bo Sony ma lepszy potencjał w tym aspekcie, ale te niemal trzy lata w tej materii wypadają bardzo słabo. Niemniej może to się w końcu odmieni.

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

Pad to wiadomo, poezja, DualShock 4 to śmieszna zabawka przy tym (czas pracy baterii to w ogóle kpina). Tak samo rozmiary: wolę takiego grzmota który jest cichutki podczas gry jak małe gó,wno z upakowanymi ciasno podzespołami które zaczynają przypominać startującego Boeinga po 30 minutach gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...