Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Taka opcja tez spoko:

Konsola Xbox One S 500 GB + Forza Horizon 3 + Battlefield 1 + gra do wyboru + Xbox Live 6M + EA Access za 1579zl. Szkoda, ze w wersji 1TB nie mozna zamienic Fify na Battlefielda...

 

Gra do wyboru ma byc w wersji pudelkowej, a FH3 i Fifa 17/ BF 1 pewnie cyfra?

 

Nie wiem czy warto doplacac 200zl do wersji 1TB, skoro w tej cenie mozna kupic zewnetrzny dysk 1tb i miec 1,5tb. Doradzcie? :)

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

ja już zamówiłem tą najbogatszą opcję za 1789zł, ale spytałem za czy FH3, BF1 i Fifa to wersje cyfrowe. No i jak długi abonament EA Access. Dam znać jak mi odpiszą.

 

ja bym chyba dorzucił do wersji 1TB, sam mam konsolę + dysk zewnętrzny 1TB i musze się organizować z miejscem.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Czy da się jakoś wyłączyć alerty o aktualizacjach systemu?

 

Przed chwilą grałem sobie w RDR. Jestem w trakcie robienia challengów i nie mam świeżego save'a i nagle (pipi) mi, że chce aktualizację. Kliknę OK to zamknie mi wszystko. Kliknę aby pozostać offline to też mi zamknie grę i postęp się zresetuje do save'a. Szlag mnie trafił. Da się jakoś to (pipi) wyłączyć? 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Pewnie w Preview jesteś? Nic z tym nie zrobisz, od jakiegoś czasu codziennie walą aktualizacjami, które są wypychane do natychmiastowego zainstalowania.

Tak jestem w preview. No to dupa w takim razie. :/ 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

No ale to nic nie zmienia skoro mi wywaliło po północy w trakcie gry alert o aktualizacji. Tak czy tak jak włączam konsolę i jest aktualizacja to od razu instaluję, ale w trakcie gry jak widać i tak będzie wywalać bo oni mają taki kaprys. Wielcy inżynierowie z Microsoftu, a takiej prostej opcji nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nawet nie wiem czy preview ma coś do tego. Wydaje mi się, że normalnej aktualizacji też nie da się zablokować, ona jest z góry wymuszona. 

 

Poza tym ja nie mam nic przeciwko aktualizacjom w preview tylko dlaczego nie ma opcji aby info o aktualizacji się wyświetlało gdzieś w rogu, że jest dostępna a Ty sobie ją instalujesz kiedy CHCESZ, a nie kiedy oni chcą. 

 

Grasz sobie jakieś mecze online, nawet rankingowe a tu aktualizacja i ch.uj, zostawiasz drużynę bo MS nie myśli. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Po pierwszej akcji w stylu "ale sobie pogram uuuu je, mam 3 godzinki wolnego m m m, no to jedz... aktualizacja". Orzesz wy wkuwre yebani.

"proszę mnie wypisać z preview". I tyle, nie ma co się użerać z tym dziadostwem.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiem czy preview ma coś do tego. Wydaje mi się, że normalnej aktualizacji też nie da się zablokować, ona jest z góry wymuszona. 

 

Poza tym ja nie mam nic przeciwko aktualizacjom w preview tylko dlaczego nie ma opcji aby info o aktualizacji się wyświetlało gdzieś w rogu, że jest dostępna a Ty sobie ją instalujesz kiedy CHCESZ, a nie kiedy oni chcą. 

 

Grasz sobie jakieś mecze online, nawet rankingowe a tu aktualizacja i ch.uj, zostawiasz drużynę bo MS nie myśli. 

Jak wychodzi nowa, publiczna aktualizacja, to jest bodajże tydzień żeby ją ręcznie zainstalować. Potem dopiero jest wymuszana. Dlaczego nie ma żadnych powiadomień dodatkowych? Bo masz przejść na najnowszą wersję softu, tyle. Zwłaszcza w Preview, gdzie masz testować kolejne zmiany i usprawnienia, a potem im wysłać feedback.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Nie, nie, nie. Jak jest aktualizacja dostępna to ona 2dni po wypuszczeniu będzie wymuszona jako automatyczna, czyli wyskoczy monit przy włączeniu konsoli. Jednak to po 2 dniach, możemy ja zainstalować prędzej ręcznie wchodząc w ustawienia-> system. Od tej zasady sa wyjatki, czasami sa wypuszczane hotfixy, które sa wymuszane na każdej konsoli od razu. Duże aktualizacje zamiast np 2 dni będzie dłużej. Pamiętam, ze rok temu aktualizacja do w10 mogła wisieć nawet tydzień albo dwa zanim uzyskała status automatycznej i instalowała sie kazdemu, ale kto chciał to zainstalował prędzej ręcznie. Informacje o aktualizacjach sa publikowane na forum preview dobre 6h przed tym jak będzie dostępna. A od czasu jak ja udostepnia masz 48h by ja zainstalować ręcznie lub po 48h(albo 24czasem) jest ona automatycznie instalowana. Update przeważnie wypuszczają o 6PDT, ostatnio było później 6:30. Na windowscentral.com tez pisza przed udostepnieniem aktualizacji i udostępniają changelog. Można tam sprawdzać jak komuś sie nie chce na forum preview wchodzić. Aktualizacje w preview to nie kara, tylko przywilej. Każdy wiedział na co sie szykuje zapisując sie do beta testów (mam nadzieje). Zawsze można sie wypisać.

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...