Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji ostatniej cebularskiej promocji na amazonie kupilem prepaida na 10 dolców do XBL. Wklepałem go i mam teraz 10 dolców na koncie, ale... jak mogę z nich skorzystać? Ktoś pomoże? :dog:

 

Dobra, ogarnąłem chyba, ale nie chce mi działać przy gierkach z X360 :( 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Groove w ogóle w Polsce nie działa :P

 

Niestety masz rację, nie działa nawet odtwarzanie muzyki z OneDrive i zmiana regionu konsoli w żaden sposób nie pomaga. Jedyne wyjście to migracja konta na któryś z regionów obsługiwanych przez Groove, bo usługa cały czas opiera się na zabezpieczeniach regionalnych. Z drugiej strony jakiś cudem mogłem odtworzyć 2 MP3-ki wrzucone na OneDrive'a dwa lata temu przed migracją konta z UK oraz jedną MP3-kę wrzuconą rok temu, już po migracji. Wszystkie inne pliki były już zignorowane przez Groove. Na dodatek sama apka jest uboższa od swojego pecetowego odpowiednika i nie wspiera muzyki z zewnętrznych źródeł, a ponadto straciła wsparcie dla streamowania.

 

Póki co trzeba czekać na kolejne aplikacje. Szkoda, że tym samym Forza Horizon 3 nie będzie obsługiwać w naszym kraju customowej stacji radiowej z OneDrive'a.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

jak wam działa ten nowy dasz?

 

u mnie problemy z uruchamianiem gier (cyfra i płyty)

po zmianie sortowania w gry i aplikacje nie pokazuje gier (dobrze że mam przypięcia - w innym przypadku restart konsoli)

 

bzdura z przełączaniem profili - teraz trzeba zalogować się na drugi profil i później przełączyć,  na starym tylko przełączenie i profil sam się logował

 

na plus pasek postępu pobierania na głównej 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Bez większych problemów - jeden zabawny bug, jak otwieram forumek w przeglądarce i chcę coś napisać w polu tekstowym nowego posta, to zaczyna mi pisać pod okienkiem na tekst, muszę jeszcze raz kliknąć na pole tekstowe i wtedy jest ok.

Odnośnik do komentarza

 

EDIT: Jeśli kogoś to ciekawi - można jednak w naszym kraju skorzystać z subskrypcji Groove Music. Wystarczy zmienić w konsoli region i język na amerykański oraz mieć podpiętą kartę kredytową/debetową pod amerykański adres. Jakimś cudem usługa nie sprawdza wtedy głównego regionu danego konta. Dzięki temu aktywowałem darmowy miesięczny okres próbny i mam dostęp do utworów z music passa... ale muzyka z OneDrive'a wciąż nie działa. Ot, cały Microsoft :P

 

Sam Groove jest dość biedną usługą w porównaniu do Spotify. Jeśli ktoś słucha specyficznej muzyki, nie znajdzie tam wiele interesujących kawałków.

Edytowane przez Vexilium
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

#teaminstanton ;)

 

 

Nah, wyłączam prąd do wszystkich konsol na noc (wk,urwiają mnie te wszystkie światełka), nie chce mi się za każdym razem wybierać specjalnej opcji z menu żeby wyłączyć poprawnie Xboksa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...