Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrze, w końcu sie ogarneli. Wkurzaly mnie aktualizacje co 2tygodnie, teraz w końcu są 2-3x w tygodniu. Niech się zabierają do roboty bo jeszcze sporo mają do zrobienia. Najpierw niech pezywrócą to, co zabrali z x360. Nie ma już nawet takich drobnostek jak równoczesne zaproszenie do grupy i gry za jednym zamachem czy możliwości ustawienia sobie statusu away lub powiadomień, gdy znajomy uruchomi tę samą gr co my.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, w końcu sie ogarneli. Wkurzaly mnie aktualizacje co 2tygodnie, teraz w końcu są 2-3x w tygodniu. Niech się zabierają do roboty bo jeszcze sporo mają do zrobienia. Najpierw niech pezywrócą to, co zabrali z x360. Nie ma już nawet takich drobnostek jak równoczesne zaproszenie do grupy i gry za jednym zamachem czy możliwości ustawienia sobie statusu away lub powiadomień, gdy znajomy uruchomi tę samą gr co my.

Jak nie ma, jak jest jednoczesne zapraszanie do grupy kilku osób.

 

Zakładasz grupę, wchodzisz w opcję zaproś znajomych wybierasz kilku i wciskasz zaproś.

Odnośnik do komentarza

Ten OS to krok w tył pod wieloma względami. Nie jestem fanbojem żadnej z konsol, ale sam dostęp do gier jest o wiele bardziej intuicyjny na PS4. Nie wiem jak opcje społecznościowe. Jak chce zobaczyć czyjś profil to przerzuca mnie na osoby ekran. Jeśli czekam na mecz to nie wiem czy już się zaczął bo nie mam podglądu.

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem? Na PS4 jak masz dużo gier zainstalowanych (a tych robi się sporo jak masz PS+) to wydłuża się lista do przeglądania, miesza się z apkami itp na pierwszy rzut oka oczywiscie jest szybciej i czytelniej, ale teraz odkąd wrzucili my games&apps na ekran główny to wybranie gry to chwila a do tego dochodzą piny gdzie wrzucasz sobie twoje ulubione/często odpalane gry/aplikacje i wszystko trwa chwile. Przeglądanie profili, aczików to faktycznie krok wstecz w funkcjonalności i przejrzystości.

Odnośnik do komentarza

dla mnie tez dashbord PS4 jest o wiele lepszy i bardziej intuicyjny. Jasne, tez sie czasami narzeka, do poki czlowiek nie usiadze do Xa. Poruszanie sie po samym sklepie to nadal masakra, dobrze ze wyszukiwanie jest od razu na gorze. W CW ludzie czesto narzekali na sklepik Windows 10, nie wiem czy zdaja sobie sprawe, ze to co jest na konsoli MS za bardzo nie odstaje... Windows dodatkowo przynajmniej sie nie przycina...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ten OS to krok w tył pod wieloma względami. Nie jestem fanbojem żadnej z konsol, ale sam dostęp do gier jest o wiele bardziej intuicyjny na PS4. Nie wiem jak opcje społecznościowe. Jak chce zobaczyć czyjś profil to przerzuca mnie na osoby ekran. Jeśli czekam na mecz to nie wiem czy już się zaczął bo nie mam podglądu.

Jaki jest problem z dostępem do gier? Przecież są przypięcia. Na Home wciskasz prawy spust i możesz mieć ze 20 kafelków z grami pod ręką.

Odnośnik do komentarza

dla mnie tez dashbord PS4 jest o wiele lepszy i bardziej intuicyjny. Jasne, tez sie czasami narzeka, do poki czlowiek nie usiadze do Xa. Poruszanie sie po samym sklepie to nadal masakra, dobrze ze wyszukiwanie jest od razu na gorze. W CW ludzie czesto narzekali na sklepik Windows 10, nie wiem czy zdaja sobie sprawe, ze to co jest na konsoli MS za bardzo nie odstaje... Windows dodatkowo przynajmniej sie nie przycina...

 

Nie wiem, ale trzeba być masochistą żeby korzystać z sklepików czy to ms czy sony na konsoli. Ja tylko z poziomu przeglądarki na PC je obsługuje to inaczej się tylko wkur.wiam.

Odnośnik do komentarza

Nawet przy wyszukiwaniu konsola potrafi załapać zawieche, szczególnie jak zaraz chcemy wyszukać innej frazy. Sam często się czepiales sklepu Windows10, no ja dużych roznic nie widze w obu przypadkach, tak samo z(pipi)ane wykonanie.

Nie wiem, ale trzeba być masochistą żeby korzystać z sklepików czy to ms czy sony na konsoli. Ja tylko z poziomu przeglądarki na PC je obsługuje to inaczej się tylko wkur.wiam.

No jak akurat gram i szybko chce sprawdzić promocje, ściągnąć cos, bądź kupić to nie odpalam specjalnie po to komputera. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Korzystanie ze sklepiku na PS4 może jest wygodne, ale po co tam wchodzić? Chyba tylko po to by gierki z Plusa ściągnąć, bo promocje tam to jest śmiech na sali jak porównamy to z Marketplace.

 

Sam dashboard oczywiście nie ma sobie równych na PS4, ale jakoś bardziej odpowiada mi ten cały ekosystem MS. Apka na Andku jest świetna, to samo na W10, wszystko fajnie ze sobą współgra.

Odnośnik do komentarza

Ja czasem lubię przejrzeć sklep, ale na xboxie w ogóle tego nie robię, bo niestety, sklep stworzył jakiś idiota.

 

Dla mnie ogólnie cały dash jest mało czytelny i kompletnie niewygodny. Jedyny plus to szybkie menu, nic więcej.

Edytowane przez Moldar
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...