Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, wystarczy, że będzie konsola ustawiona na Twoim profilu jako domowa. On loguje się na swoje konto i w zakładce 'Elementy do pobrania' będą wszystkie Twoje cyfrowe gry. Ja mam tak z kolegą zrobione, że jego konsola jest na moim profilu ustawiona jako domowa, a wszystko ściąga ze swojego profilu i tam też gra. Logował się na mój profil tylko raz. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Hmm... jak wylogowuję mój profil i przełączam na profil kolegi, to moje gry znikają z ready to install, może coś jeszcze muszę ustawić w opcjach mojego konta, konsola na 100% jest domowa.

 

EDYTA: Ok, już wiem. Na stronie Xbox.com pokazywało jako domową konsolę, ale na konsoli jednak tego nie było ustawionego. Teraz już cacy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Władca Marionetek

W Auchan Tarnów promocja na Xbox One za 960 zł za wersję 1 TB. Jednak nie wiem czy to czasem nie wersja refubrished/odnowiona, bo się nie przyjrzałem.

 

14940009_1182052078528095_79443172208562

Edytowane przez Władca Marionetek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z tego co czytam to jednak można - na obu konsolach musi być zainstalowana apka EAA, tylko Triale nie działają bo są przypisane do konkretnego konta. Ktoś potwierdzi?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Pytanie tylko czy na tej drugiej konsoli musi być zalogowany profil z EAA, z tego co czytam to nie, powinno wystarczyć że jest tylko profil z EAA zostawiony na konsoli, która jest oznaczona jako domowa. Czy jednak musi być zalogowane?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie rozumiem pytania. Konsola mlodego jest raczej oznaczona na domową i tyle jeśli chodzi o moją wiedzę ;) Uzywam EAA kiedy chcę, niezależnei od tego czy mlody obecnie u siebie w domu gra czy nie gra aktualnie. 

 

Ja i kolega mamy dwa Xone. Mój profil jest wgrany na jego konsoli i jego konsola jest ustawiona jako domowa dla mojego profilu i kolega może na swojej konsoli grać we wszystkie moje gry z cyfrowej dystrybucji i korzystać z mojego golda, bez potrzeby logowania mojego profilu na jego konsoli.

 

I pytanie jest takie czy dzielenie EAA działa tak samo, czyt. bez potrzeby logowania mojego konta na jego konsoli?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

a to nie wiem. ja musze sie logowac na konto brata zeby pobierac gry z EAA. 

 

Rozumiem więc, że nie ustawiałeś swojej konsoli jako domowej dla profilu brata. W takim razie nie będziesz mi w stanie udzielić odpowiedzi ;)

 

PS. W ogóle game sharing na dwóch konsolach to świetna opcja - cena golda dzielona na dwie osoby, heh.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nawet nie wiem gdzie to sie ustawia i po co sie ustawia wiec nie, nie pomoge :sorcerer: ale się starałem :rayos:

 

Ustawia się po to żeby na dwóch różnych konsolach użytkownicy mogli korzystać z jednego Golda i gier z cyfrowej dystrybucji. Jak Twój brat też ma Xone, to dogadajcie się, że na jeden profil będziecie kupować Golda/gry i cenę wszystkiego podzielicie przez 2 :)

 

A jak na każdej z konsol tylko Ty i Twój brat gracie, to najlepiej ustawić dla Twojego konta konsolę domową Twojego Brata, a dla konta Twojego brata jako konsolę domową Twoją. Wtedy cokolwiek każdy z Was kupi będzie dostępne dla drugiego na jego konsoli.

 

 

Ja swoją konsolę koledze sprzedałem zostawiłem mu moje konto i oznaczyłem konsolę jako domową i na starcie miał setkę gier do pobrania :P Powiedział, że deal życia ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

jemu golda opłaca matka, ma 9 czy tam 8 lat :lapka: w sumie skoro już się podpiąłem pod jego EAA to i golda mogę, o b a m a, jaka cebula, tyle oszczędności :obama: Ale nie, wolę mieć gierki na swoim koncie ;) choć cebula kusząca

 

zresztą, beka z niego, bo wczoraj niechcący wydał ponad 50 euro z karty kredytowej ojca na jakieś durne punkty w fifa 14, 16 i 17 xD 

 

On nie kupuje gier cyfrowo itd. itp bo tego w ogole nie ogarnia. i tak gra tylko w fife, minecrafta i czasem w RL :dunno:X1 ma od raka, w dobre gierki gra na nintendo, jak bozia przykazała, tj. jak ja mu pokazałem

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

To akurat żadna cebula bo game sharing to normalna opcja dodana w tej generacji przez MS, z tego co się orientuję, to na PS4 jest to samo.

 

To ustaw dla jego konta swoją konsolę jako domową i będziesz miał Golda za frajer. Wasza mama i tak płaci i tak  ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...