Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda jakość streamu dalej pozostawia sporo do życzenia, ale Beam jest ciekawą alternatywą dla Twitcha dzięki większej stabilności streamowanego obrazu i zaledwie 1-sekundowego opóźnienia względem stanu faktycznego. Czekam jeszcze na apkę na XOne pozwalającą oglądać inne streamy z Beam.pro.

 

EDIT: Kolejny plus - Beam na XOne obsługuje muzykę w tle!

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Po co ja znowu włączyłem ten Insider? Teraz nie mogę używać konsoli. Nie mogę się połączyć z XBL, nie mogę włączyć appki Insider, nie mogę nic. Jak to k,urwa przywrócić do jakiegoś stabilnego systemu?

 

k,urwa mać

Odnośnik do komentarza

Włączałem, logowało bardzo długo i nie mogło zalogować. Kiedy w końcu pojawiał się dash, to po zalogowaniu się na jakiegoś użytkownika nie mogłem zalogować się do xbox live. Wybranie jakiejś opcji co jakiś czas po prostu zawieszało dash. Słyszałem dzwięki ruszania się po menu, ale nie dało się nic wybrać. Nawet nie dało się wyłączyć konsoli - pojawiało się menu wyłączania, ale nie dało się ruszać wyborem, żeby najechać na wyłącz konsolę.

Odnośnik do komentarza

Włączałem, logowało bardzo długo i nie mogło zalogować. Kiedy w końcu pojawiał się dash, to po zalogowaniu się na jakiegoś użytkownika nie mogłem zalogować się do xbox live. Wybranie jakiejś opcji co jakiś czas po prostu zawieszało dash. Słyszałem dzwięki ruszania się po menu, ale nie dało się nic wybrać. Nawet nie dało się wyłączyć konsoli - pojawiało się menu wyłączania, ale nie dało się ruszać wyborem, żeby najechać na wyłącz konsolę.

Dużo osób na forum Preview ma taki problem, więc jakiś grubszy bug.

 

 

 

For anyone having this issue, I have now successfully fixed it twice. What you need to do is connect to the internet, then sign out of your profile. from there go to settings>network settings>advanced settings> alternate MAC address. Then clear and restart the console, it has worked twice for me now and I hope it works for everyone else.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj już robiłem to przywracanie tak jak radziłeś, udało mi się zalogować dzięki temu i wejść do aplikacji Xbox Insider Preview, żeby zrezygnować ze statusu insidera. Tylko system nadal jest tym nowym dashem i nadal się zacina :(.

Odnośnik do komentarza

nie powinno tak być - po hard resecie masz aktualizację do najnowszego oficjalnie dostępnego dasza więc nie wiem skąd u Ciebie preview

Masz rację, faktycznie była aktualizacja. Ale ponieważ wtedy jeszcze byłem w preview, to może znowu się zassał ten nieszczęśliwy dla mnie obecny dash. Spróbuję reset jeszcze raz i może teraz się zaciągnie coś stabilnego.

 

Ech, wiedziałem, żeby trzymać się od tego programu z daleka, ale coś nagadali o slow i fast update ringach, zapisałem się szukając tej opcji i to mnie spotkało :P.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...