Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dobry temat na to pytanie ale zaryzykuje. Na co zwrócić uwagę przy kupnie pada elitę? Używke mogę śmiało brać czy lepiej omijać i szukać nówki?

Co myślicie o tych Aukcjach:

1. http://allegro.pl/pad-xbox-one-limitowany-elite-model-1698-3-5mm-gw-i6804104501.html

2. http://allegro.pl/40-bezprzewodowy-kontroler-game-pad-xbox-one-elite-i6809659802.html

 

O padach z aukcji się nie wypowiem natomiast mam pada Elite od momentu premiery, gram nim (i tylko nim na XO) intensywnie i jak na razie żadnych usterek: luzów, pisków, wytartych gumek, problemów ze stykami itd. Działa kompletnie bezawaryjnie.

Odnośnik do komentarza

U wielu osób w padzie elite odłażą gumowane grip'y...

sam nie mam tego problemu - po kilku miesiącach użytkowania, ale problem występuje i zwróć uwagę na to czy to co kupujesz już nie jest uszkodzone...

 

No i niektórzy sprzedają elite w częściach - bez zestawu nakładek ba analogi, dodatkowych przycisków ( łopatek ) lub akumulatora ;)

Edytowane przez II Noxx II
Odnośnik do komentarza

No niestety u mnie elite controller po ponad roku użytkowania wygląda tak

 

q8yKMvr.jpg

 

pUpheNd.jpg

 

 

z jednej strony już guma odeszła, z drugiej powoli odchodzi i nie wiem z czego to wynika, nawet tego nie zauważyłem szczerze mówiąc.

 

No jak na tak drogiego pada to jakość jednak pozostawia do życzenia...

Odnośnik do komentarza

Mnie ostatnio z serwisu, teoretycznie nowego, przysłali właśnie z taką luźną/wypadającą bazą lewej gałki. Masakra... Zareklamowałem znowu, zobaczymy co teraz przyjdzie.

 

@Mazzeo

Na kontroler masz rok gwarancji (jak z zestawu z konsolą, to tyle co ona).

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

To słychać podczas kręcenia kierownicą  :). Nie musi być włączona ani podłączona, to mechanizm w środku takie piski wydaje. Nie wiem czy tak powinno być. Jest dosyć ciche, ale jednak potrafi być upierdliwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...