Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ladygaga

no nie wiem, ja byłam zachwycona na 32 calach grając w judgement, a na co dzień gram na 23 calach full hd na xbox 360. Myślę że będę zadowolona, no chyba że faktycznie taka bieda, to kupując rx 460 mam porównywalną wydajność co xbox one, ale znowu siedząc na pc to jakoś nie mam ochoty.  Dzieki chłopaki za wasze opinie. 

Gorzej mnie martwi że na one nie ma nowych pozycji jak na ps4, tylko kolejne reedycje jak gears of war 4.

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza

Czy wbijając kod przez stronę xbox.com/Microsoft.com jestem w stanie zobaczyć co to jest i czy zaskoczy? Mam kod na Golda 3M ale on jest z Anglii i na konsoli mi pisze, że jest zły region konta ustawiony i by wbić odpowiedni albo wbić na Microsoft.com//redeem - tylko, że ja nie chcę go na razie wbijać.

Zaskoczy w jakiś sposób (VPN?)? Myślałem że kody Gold nie są regionalizowane...

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

 

https://www.gamereactor.eu/news/546633/Greenberg%20there%20are%20a%20lot%20of%20big%20unannounced%20Xbox%20games/

 

Kolejna szycha z Microsoftu Aaron Greenberg teasuje nowe exy na xboxa

"I can tell you that there are a lot of other projects happening for Xbox, with a lot of big titles that we're not talking about today."

Na e3 ogłasza exy, które wyjdą w 2019...fajnie, tylko co z exami w latach 2017-2019? Xd

Odnośnik do komentarza

nigdzie. Ten wpis to jedyna informacja

Screen-Shot-2017-06-17-at-11.41.26-PM.pn

 

 

Na neogafie sprawdzili koleżke i okazało się że pracuję dla agencji rekrutacyjnej współpracującej z Playground Games, a ci od jakiegoś czasu robią jakąś grę action-adventure. To wszystkie informacje, ale równie dobrze może okazać się że ten trop jest fałszywy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...