Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar zmienić ps4 na xboxa ale ma problem. Do ps4 podlanczam słuchawki do pada bo gram na monitorze bez wyjsc dźwięku. Jak sprawa wygląda w xboxie? Musze kupic adapter do pada czy pady w xone które sa teraz wypuszczane do sklepów maja juz zmienione gniazdo z 2.5 na 3.5? I troche z innej półki. Mialem kiedys 360tke. Da sie na xone przywrócić stare konto? Aha ktos pisal ze bumpery sa skopane bo nie działają na calej dlugosci? Da sie to jakos przerobić? Czy tez to juz poprawili? Z góry dzieki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam zamiar zmienić ps4 na xboxa ale ma problem. Do ps4 podlanczam słuchawki do pada bo gram na monitorze bez wyjsc dźwięku. Jak sprawa wygląda w xboxie? Musze kupic adapter do pada czy pady w xone które sa teraz wypuszczane do sklepów maja juz zmienione gniazdo z 2.5 na 3.5? I troche z innej półki. Mialem kiedys 360tke. Da sie na xone przywrócić stare konto? Aha ktos pisal ze bumpery sa skopane bo nie działają na calej dlugosci? Da sie to jakos przerobić? Czy tez to juz poprawili? Z góry dzieki za odpowiedzi.

nowe pady mają wtyk 3.5 oraz naprawkone bumpery. póki co można te pady zamówić ze sklepu ms. Są one także w bundlach "nowych", tzn na pewno xone 1TB halo:mcc oraz xone z fifa16. Co do innych to nie wiem. możesz do starych kupić albo adapter za 100zł albo chatpad za 100zł, któy ma wyjście na słuchawki 3.5+ klawiaturkę. Nawet wypadałoby swoje konto z x360 kontynuować /dodać ze względu na gry z x360, które kiedyś zadziałają na xone.

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

Jak od listopada ruszy wsteczna kompatybilność na Onie to nawet jak posiadam grę w wersji na płycie to i tak po uruchomieniu jej z napędu zacznie się pobierania z XL?

Tak jest. Płyta jest potrzebna jedynie do 'rozruchu'.

Wszystko jest darmowe - przecież już zapłaciłeś za te gry.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Gwg na wrzesień:

 

◾Xbox One: The Deer God

- 27.02.2015 (PC)

- Średnia ocen: 58%

 

◾Xbox One: Tomb Raider: Definitive Edition

- 28.01.2014

- Średnia ocen: 86%

 

◾Xbox 360: Battlestations Pacific - od 1 września

- 12.05.2009

- Średnia ocen: 76%

 

◾Xbox 360: Crysis 3 - od 16 września

- 19.02.2013

- Średnia ocen: 76%

 

Wreszcie Tomb Raider

Odnośnik do komentarza

Wolałbym jakiegoś bdb indyczka bo TR ograny w wersji na x360, no ale nie ma co narzekać :)

TR w wersji na nowa generację daje radę, nawet jeżeli ograłeś to na poprzedniej.

 

Cieszę się z Crysisa, akurat w trzeciego nie grałem, bo wyczuwałem raka, ale za darmo chętnie sprawdzę. :cebula:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...