Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

W multi nie grałem jeszcze.

 

Nie sprawdzałem jeszcze trybu współpracy. Z grą był kod, który umożliwia zaproszenie towarzysza do wspólnej gry nawet jak ta osoba nie ma własnej kopii gry. 10 osób mogę tak zaprosić. Nie wiem tylko jak to działa. Ale pewnie zaproszona osoba będzie musiała coś pobrać. Bo jak to działa na zasadzie share play to lipa straszna.

 

PS. Teksty Pagana o Rodmanie, Beckhamie czy Kanye West rządzą :D

Odnośnik do komentarza

Przepaść jest między ps3 a ps4 jak zobaczyć widoczki i pole widzenia. Na babci czarnuli niestety mgła daje o sobie znać ale i tak szacunek dla Ubi, co wycisnęli ze starych konsol. :)

 

Też macie wrażenie, że AI oponentów żywcem skopiowane z ps3?

 

Lokalizacja znowu na poziomie - są kurwy i chuje, klimat zachowany bez ugrzecznień na siłe.

 

Widoczność na ps3 jak widać.

 

if7ivk.jpg

 

f1xthv.jpg

 

Ten ostatni screen co Fanek wrzucił to na ps3 wygląda tak jak niżej. Ten sam kadr. Różnica ogromna.

 

2evpydv.jpg

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Jest multi, pojedynki 5 na 5 w kilku trybach.

 

 

 

 

PS. Jak Wam się znudzi Kyrat, to możecie udać się w Himalaje. Śnieg, zamieć i obowiązkowa maska tlenowa.

 

 

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

No różnica pomiędzy generacjami to już chyba standard? Porównajcie sobie Destiny albo Advance Warfare, niebo a ziemia a fc4 dobitnie ukazuje swój kunszt. Kurcze kolejna gra do zakupu premierowo :) a kiedyś mówiono, że nie ma w do grać na ps4, ja się pytam skąd hajs na to wszystko brać hehe (migocze mi assassyn ale wstrzymam się do patcha).

Odnośnik do komentarza

Różnica ogromna pomiędzy ps3 a next genem. Aż odechciewa mi się grać. Niby grafa to nie wszystko ale moc tej produkcji to właśnie widoczki i immersja z elektroniczną przyrodą. Pomęczę na ps3 dalej, może się wkręcę. :frog:

 

Grafa to nie wszystko ale jeśli ktoś chce podróżować zwiedzać i podziwiać faunę i florę to już ma znaczenie :) już nie mogę doczekać się wtorku.

Odnośnik do komentarza

 

Różnica ogromna pomiędzy ps3 a next genem. Aż odechciewa mi się grać. Niby grafa to nie wszystko ale moc tej produkcji to właśnie widoczki i immersja z elektroniczną przyrodą. Pomęczę na ps3 dalej, może się wkręcę. :frog:

 

Grafa to nie wszystko ale jeśli ktoś chce podróżować zwiedzać i podziwiać faunę i florę to już ma znaczenie :) już nie mogę doczekać się wtorku.

 

 

Ale tak to ty sobie mów ekolego w stosunku do jakiejś gry, co ma miodność z kosmosu a grafikom nie wyszło. Far Cry 4 to prosta strzelanina fpp z fajnymi urozmaiceniami pokroju polowań (niedźwiedź przyjmuje pół magazynka z kałacha a z panterą nie lepiej, zmutowały się?) czy zdobywaniem wież ale co z tego, gdy nie ma widoczności jak na next genie? Grywalność nie rekompensuje mi tego, że jest next gen i mogę mieć ładniej. FC4 to piękne widoki, malownicze pejzaże i prześwity słońca przez korony drzew, kaskady wody z refleksami... :frog: :frog: :frog:

Odnośnik do komentarza

Wujek nie wierzę, że człowieka z takim etosem pracy jak ty nie stać na PS4 (i nie mów mi tu o remoncie ;) ) co człowiek ma z tego życia? Zarabiasz kase to ją wydawaj. Jedź dziś do Media Markt i zrób sobie przedwczesny prezent gwiazdkowy, jak nie starczy gotôwki to bierz część na ratki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...