Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem aby ps4 chodziła głośno. Gra super. Gdyby nie to że czeka na dragon age to bym pograł dłuzej niż jedną godzinkę. Wolę po prostu nie pójść za daleko fabularnie skoro do gry wrócę za 2-3 tygodnie. Popatrzyłem na widoczki. Gra to ogromny skok jakościowy w porównaniu do far cry 3 na past genach. Reszta poza grafiką to stary dobry far cry 3 na sterydach i ze słoniami :)

Odnośnik do komentarza

No pograłem od czasu wrzucenia fotki i szczerze powiem że jest tak średnio wsumie. Zmieniła się sceneria, jest te 1080p, betonowe 30fps, ale tak? Gra to praktycznie to samo co FC3, i mówie to dosłownie bo praktycznie nic sie nie zmieniło dodali pare, bajerów typu jakieś tam wybory czy cuś, latanie jakimś brzęczkiem, ale rdzeń rozgrywki pozostał ten sam, mapa ogromna, znajdziek od groma także jak ktoś lubi szukac to napewno sie nie bedzie nudzil. Generalnie na tą chwile dla mnie to po prostu FC3 w innym settingu, ale z oceną wstrzymam sie do przejścia gry - tzn nie że to źle, ale po prostu ile razy można powielać jeden schemat nadajnik->misja->outpost->misja->forteca->nadajnik i tak wkółko :) Dobra wracam do gry bo mimo wszystko bawie się dobrze !

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

nie ma spoilerow z fabuly ale pare smaczkow i ciekawostek jest jak cos

 

zgadzam sie ze to niestety far cry 3.5 i momentami bardzo bolesnie mozna to odczuc. czasami mam wrazenie jakbym sie cofnal rok wstecz albo gral w podrasowana trojke. poza tym wiadomo widoczki i wszystko ale juz sama historia jest jak dla mnie tak mocno z dupy ze wlasciwie nie trzeba zwracac na nia uwagi. no i do tego tez bohaterowie, kazdy bez wyrazu, wszyscy tak samo nudni. na razie troche zawod jesli mam byc szczery. ale misji za duzo tez nie pociagnalem, moze pozniej jest lepiej. bardziej lazilem sobie po swiecie i to jest akurat na plus bo dzieje sie duzo. trafilem na pozar w lesie o_O kreci sie duzo zwierzat, no i ogolnie wyczyszczenie swiata to zajmie pewnie tyle co watek glowny jak nie wiecej. mapa jest mega duza, przynajmniej taka sie wydaje. co ciekawe za daleko nie pojezdzimy za nim nie odkryjemy paru misji. chcialem sobie odblokowac pare wiez a tu ni huya nie dalo sie przejechac, droga byla zastawianoa rozwalonymi autobusami i nie dalo sie ich ominac. myslalem ze jutro przez far crya zapyerdole kolokwium ale chyba jednak sie poucze bo specjalnie mnie nie wciagnelo  :sorcerer:  nie mowie ze gra jest slaba bo oczywiscie ze nie jest ale troche szkoda ze dostalismy prawie to samo tylko ze z lepsza grafika. poza tym fc3 robil wieksze wrazenie, tutaj byly oczekiwania ktroych ubi na razie u mnie nie spelnilo. mimo wszystko wydaje mi sie ze im dalej tym bedzie lepiej.

 

a tak poza tym to swiat gierek sie konczy skoro dwoma chyba najgoretszymi premierami najlepszego sezonu growego sa roczne gta v i fc3,5  :reggie:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

hehe pograłem trochę dłużej bo w sumie DA wiem że jutro nie dostanę a w coś grać trzeba. Im dłużej gram tym bardziej się wciągam. Mam wrażenie że zwierzęta są jakoś bardziej zabójcze w tej części. Misje spoko fakt że mało oryginalne ale świetnie się je wykonuje. Nawet takie zdobywanie wież czy odbijanie posterunków jest super bo feeling gry bardzo dobry. Brak mi na razie takiej pokręconej postaci jak niektóre z trójki. No ale pograłem 2h na razie więc ... :) 

 

Bardzo dobra gra i polecam. Ubisoft tutaj się postarał :)

Odnośnik do komentarza

pięknie wyglądają te screeny, super ostre textury, nasycone kolory

 

9.bmp.jpg

b.bmp.jpg

a.bmp.jpg

8.bmp.jpg

7.bmp.jpg

3.bmp.jpg

6.bmp.jpg

5.bmp.jpg

2.bmp.jpg

 

To są screemy z X360, PS4 nie pociągnie takiej grafy :D 

 

Przepaść jest między ps3 a ps4 jak zobaczyć widoczki i pole widzenia. Na babci czarnuli niestety mgła daje o sobie znać ale i tak szacunek dla Ubi, co wycisnęli ze starych konsol. :)

 

Też macie wrażenie, że AI oponentów żywcem skopiowane z ps3?

 

Lokalizacja znowu na poziomie - są kurwy i chuje, klimat zachowany bez ugrzecznień na siłe.

 

Widoczność na ps3 jak widać.

 

if7ivk.jpg

 

f1xthv.jpg

 

Ten ostatni screen co Fanek wrzucił to na ps3 wygląda tak jak niżej. Ten sam kadr. Różnica ogromna.

 

2evpydv.jpg

OMG! Ale go-wno obesrane, jak w ogóle w to można grać? to już lepiej nie grać wcale... Czy mi się tylko wydaję czy Far Cry 3 wyglądał dużo lepiej? 

 

Też narobiłem sobie smaku na ten tytuł. Raczej na razie nie ma szans na niższą cenę. Z moich poszukiwani wynika, że najtańsza aktualnie oferta (łącznie z transportem) to 233,99zł

To coś słabo szukasz :)

 

Wersja na PS 4 za 215 zł z przesyłką: http://allegro.pl/gra-ps4-far-cry-4-folia-i4808758936.html

Wersja na One za 209 zł z przesyłką: http://allegro.pl/far-cry-4-pl-nowa-xboxone-i4809140930.html

Edytowane przez popi_91
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie ma spoilerow z fabuly ale pare smaczkow i ciekawostek jest jak cos

 

zgadzam sie ze to niestety far cry 3.5 i momentami bardzo bolesnie mozna to odczuc. czasami mam wrazenie jakbym sie cofnal rok wstecz albo gral w podrasowana trojke. poza tym wiadomo widoczki i wszystko ale juz sama historia jest jak dla mnie tak mocno z dupy ze wlasciwie nie trzeba zwracac na nia uwagi. no i do tego tez bohaterowie, kazdy bez wyrazu, wszyscy tak samo nudni. na razie troche zawod jesli mam byc szczery. ale misji za duzo tez nie pociagnalem, moze pozniej jest lepiej. bardziej lazilem sobie po swiecie i to jest akurat na plus bo dzieje sie duzo. trafilem na pozar w lesie o_O kreci sie duzo zwierzat, no i ogolnie wyczyszczenie swiata to zajmie pewnie tyle co watek glowny jak nie wiecej. mapa jest mega duza, przynajmniej taka sie wydaje. co ciekawe za daleko nie pojezdzimy za nim nie odkryjemy paru misji. chcialem sobie odblokowac pare wiez a tu ni huya nie dalo sie przejechac, droga byla zastawianoa rozwalonymi autobusami i nie dalo sie ich ominac. myslalem ze jutro przez far crya zapyerdole kolokwium ale chyba jednak sie poucze bo specjalnie mnie nie wciagnelo  :sorcerer:  nie mowie ze gra jest slaba bo oczywiscie ze nie jest ale troche szkoda ze dostalismy prawie to samo tylko ze z lepsza grafika. poza tym fc3 robil wieksze wrazenie, tutaj byly oczekiwania ktroych ubi na razie u mnie nie spelnilo. mimo wszystko wydaje mi sie ze im dalej tym bedzie lepiej.

 

a tak poza tym to swiat gierek sie konczy skoro dwoma chyba najgoretszymi premierami najlepszego sezonu growego sa roczne gta v i fc3,5  :reggie:

Mam zupelnie inne odczucia - prolog jest wrecz rewelacyjny, a psychol, ktorego spotykamy juz na samym poczatku bije tego z 3ki na glowe. FC 3 moze robil wrazenie na PC, bo na pewno nie na konsoli. Jasne - grafa powodowala opad szczeny, ale calosc chodzila moze w 20 klatkach na sec., tutaj zas plynnosc i grafika jest na takim poziomie, ze juz na samym poczatku czesto czlowiek przystaje by przyjzec sie widokom! Oswietlenie, tekstury, tafla wody unoszaca sie gdy strzelamy z kalacha - orgia dla oczu ! Juz na wstepiue moge powiedziec, ze to jedna z ladniejszych gier, jakie wyszly na nextgeny, 30 klatek nie spada nawet na sec, przez co gra wydaje sie mega plynna. Juz wiem ze wsiakne !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zagrałem chwilę na 360, i aby się nie wkurzać że tak piękna gra wygląda tak brzydko na past-genach, jutro uderzam po wersję na PS4.

To zupełnie dwie rózne gry, na starym sprzęcie brak wszystkiego, oświetlenia, tekstur, płynności i nawet te kolorowe chorągewki wycieli, a jak już są to nieruchome kawałki pikseli. To znaczy grać się da, ale w Far Cry chodzi przede wszystkim o sandboks z masą znajdziek i dziesiątki godzin spędzonych w ładnym otoczeniu i fajnymi widoczkami.

 

Co do samej gry. To taki FC3 tyle że w innej miejscówce i z kilkoma nowościami, ale to już wszyscy wiemy, czy to źle? Nie, bo trójeczka była świetna.

Odnośnik do komentarza

 

Wersja na PS 4 za 215 zł z przesyłką: http://allegro.pl/gra-ps4-far-cry-4-folia-i4808758936.html

 

 

Hm, to muis być jakaś nowa aukcja - w niedziele gdy kupowałem chyba jej jeszcze nie było.

 

Tak czy inaczej moja kopia właśnie dotarłą. A jako, że nie grałem w FC3 licze, że będą się dobrze bawił.

 

kB9BTY4.jpg?1

 

 

Edytowane przez Poszukiwacz.01
Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie, ja tam 3ke scalakowalem, a juz widze, ze przy 4ce bede sie bawil tak samo dobrze.

Pod wzgledem technicznym gra urywa leb ! Widoki, tekstury, gra swiatel, do tego mega plynnosc - rewela!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...