Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się ogólnie na nic konkretnego nie nastawiam i dlatego wychodzę pewnie na tym lepiej niż większość, co to oczekuje po finałach/serialach jakichś kosmosów.

Te zabawy czasem to niebezpieczne są, idąc tym tropem mogę napisać, że dlaczego

starszy Flash był w domu matki skoro nie powinien istnieć, bo Barry został Flashem 5 lat wcześniej?

 

Odpowiedź jest chyba jedyna słuszna- multiświaty.

No ale gdyby to było w pełni legitne to Wells pochodzi z innej linii czasowej i

śmierć Eddiego nie powinna go wykasować

.

 

Ech, tak to jest gdy serial oglądają inteligentni ludzie :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Najbardziej ciekawi mnie dlaczego

Flash z przyszłości powstrzymał Barrego przed uratowaniem matki. Może śmierć matki mogła spowodować zwiększenie prędkości Barrego która pozwalała w przyszłości spokojnie rozprawić się z Reversem? Czy może uratowanie matki spowodowałoby jakieś tragiczne skutki?

 

Odnośnik do komentarza

Dobry finał mocnego sezonu. Na ten moment serial jest niewiele gorszy od Agents of SHIELD i miliard razy ciekawszy od Arrowa. Z Daredevilem oczywiście porównywać nie wypada, ale ogólnie rzecz biorąc jest dużo lepiej, niż się spodziewałem.

 

Największym problemem Flasha jest to, że 99% problemów rozwiązuje nadczłowiek Cisco, który od ręki potrafi stworzyć maszynę robiącą dosłownie cokolwiek (podobnie jest z Felicity z Arrowa i jej zdolnościami komputerowymi). Trochę to pójście na łatwiznę ze strony scenarzystów.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej ciekawi mnie dlaczego

Flash z przyszłości powstrzymał Barrego przed uratowaniem matki. Może śmierć matki mogła spowodować zwiększenie prędkości Barrego która pozwalała w przyszłości spokojnie rozprawić się z Reversem? Czy może uratowanie matki spowodowałoby jakieś tragiczne skutki?

 

Różne są warianty. We Flashpoint jest jeden z nich.

Matka Barry'ego żyje, on sam jest pozbawiony mocy, Cold jest "obrońcą" miasta, a świat pogrąża się w wojnie pomiędzy Wonder Woman, a Aquamanem. Konsekwencje podróży w czasie mogą mieć katastrofalne skutki i wpływać mogą nawet na multiwersum. Sama podróż w czasie wywołała przecież osobliwość w postaci czarnej dziury choć Flash nic nie zmienił (choć sama jego obecność w przeszłości zachwiała równowagę czasową). 

 

A tak w ogóle to odsyłam do zajęć dr Browna jeśli masz problemy z interpretacją zaburzeń czasoprzestrzennych i ich oddziaływanie na środowisko, ludzi i psa imieniem Einstein.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Ale konsekwencje pobytu Reverse'a w tej linii czasowej są obecne. Tak przynajmniej wynika z opisu. Zawsze może wpaść z wizytą Wells z Earth-2.

 

 

EDIT:

 

“I mentioned he’ll have a new mentor in Season 2. In the second episode they’re already working together and in the second episode, Barry does something new with his powers that is really exciting to me. We’ve never done it before. It’s pretty different than anything else we’ve done.”

 

 

 

“Wells and Barry won’t be interacting at all, right out of the gate. Wells is on the show, but we’re introducing the multiverse concept so that’s why he still exists somewhere.”

:/ No trochę dupa. Cieszy nowa moc ale szkoda potencjału Toma. Nowym mentorem zapewne będzie Jay.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

może źle się wyraziłem, ale miałem na myśli to że Flash zbyt wielu wyrazistych i rozpoznawalnych villainów za bardzo nie ma. albo ja ich nie kojarzę. Rogues już prawie są tylko muszą się oficjalnie sformować (czekam na mirror mastera), reverse już był i będzie pewnie jeszcze co najmniej jeden. grodda wprowadzili. kogoś pominąłem?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No niestety oprócz Mirror Mastera (no i Zooma) pokazali już chyba wszystkich ważnych przeciwników Flasha. Zawsze można skorzystać z bogatej biblioteki złoczyńców z uniwersum DC ale to nie to samo. Boję się, że przesadzili w pierwszym sezonie i teraz mają problem. Wrzucają kolejnego złego speedstera choć dopiero co był jeden i to kozak, i motyw z multiwersum ale co dalej. W trzecim sezonie wprowadzą Impulse'a i Interia? 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...