Skocz do zawartości

The Flash - 2014 - The CW


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

odcinek porównywalny albo i nawet przewyższający poziomem pamiętne "the man in the yellow suit". wszystko tutaj zagrało, a zoom zapowiada się na najlepszego villaina w historii serialu. końcówka po brzegi wypełniona akcją, gęstym klimatem i uderzająca w bardzo mroczne jak na ten serial tony co potęguje tylko doskonała muzyka. jestem pod wrażeniem.

 

btw - ciekawe czy zobaczymy starego brodatego arrowa z Earth-2.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 914
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wiadomo kim może być Zoom na E1? Mam swoje typy

 

Tak, to Hunter Zolomon.

A jak będą kombinować i tak ważną postać na siłę zmieniać pod kogoś innego, żeby tylko była jakaś tajemnica, to będę mocno zawiedziony.

 

Odcinek fantastyczny, słychać było, że Blake Neely również z muzyką się wyjątkowo postarał.

 

A za tydzień

 

 

Grodd :fsg:

Odnośnik do komentarza

odcinek porównywalny albo i nawet przewyższający poziomem pamiętne "the man in the yellow suit". wszystko tutaj zagrało, a zoom zapowiada się na najlepszego villaina w historii serialu. końcówka po brzegi wypełniona akcją, gęstym klimatem i uderzająca w bardzo mroczne jak na ten serial tony co potęguje tylko doskonała muzyka. jestem pod wrażeniem.

 

btw - ciekawe czy zobaczymy starego brodatego arrowa z Earth-2.

Na to liczyłem podczas sezonu 1 gdy wszystko wskazywało na Flashpoint no ale się nie udało. Wciąż gorąco liczę na cameo starego Queena.

 

Odcinek gorący niczym całus Patty. Zoom zarąbisty. Ekipa od kostiumów postarała się. Maska niczym rozrywająca się twarz, czarne jak smoła oczy i głos Todda  :fsg:  Orgazm dla oczu i uszu. I widać, że się nie partoli w tańcu. Chcem wincyj.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

No coś w tym jest.

Zresztą cała Earth-2 jest wzorowana na golden age. Jay przecież też jest z tego okresu. Teraz pytaniem pozostaje czy Wells to Johnny Quick, czy może Reverse z Ziemi-2 czy może po prostu stworzył kostium z opisu ekipy. Z trailera wynika, że jest friendly (na razie).

 

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...