Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Event z 4 wyścigami, gdzie dopuszczone są same cudaki w stylu Atoma to chyba najlepsze, co do tej pory widziałem w tej grze. Strasznie lubię jeździć Atomem, ale nie wiem czemu, tylko z kamery kokpitowej. Bo jak mam za autem, to nie potrafię zrobić zakrętu bez wypadnięcia za trasę.

 

A w tle oczywiście leci radio z muzyką klasyczną. No co za bengiery tam lecą to poezja.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Mozna gdzies zmienic moc szczytowa, zeby pokazywalo KM zamiast KW? Szukalem wszedzie chyba i nie znalazlem.

Nie.

 

Da sie wyjsc z gry tak, zeby potem kontynuowac w tym samym miejscu? W jedynce dalo sie wyjsc do menu glownego (gdzie dalo sie jedynie wejsc do gry) i wtedy zapisywala sie gra, tutaj nie widze takiej opcji :/

Nie.

 

Też was wywala z trybu online po każdej wycieczce? Myślałem, że to tylko u mnie, ale jednak nie.

Edytowane przez Grze(pipi)
Odnośnik do komentarza

Też was wywala z trybu online po każdej wycieczce? Myślałem, że to tylko u mnie, ale jednak nie.

Nie zdarzyło mi się jeszcze nic takiego, normalnie pojawia się ekran głosowania i potem odpala się nowa wycieczka.

Wczoraj wyszła nowa aktualizacja:

- The Wheelspin feature now includes a “Collect” option to allow players the option to collect the current prize and not spin again when multiple prizes are queued up

- In photo mode, players can choose which corner a Forza Horizon 2 watermark is placed on their screenshots.

- Players now have the option to remove all HUD elements when driving

- Audio issue with the Skyline GT-R R32 has been fixed

- Numerous exploits on circuit events have been fixed

- Crash when controller disconnected while using a headset is fixed

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ragus, delikatnie z gazem na wyjściu z nawrotu/driftu, łącz skoki i drifty już na kontenerach. musisz ułożyć sobie w wyobraźni trasę przejazdu i katować ją dla max mnożnika i pkt. to jest to zrobienia jednym ciągiem.

w skrócie jak ja robiłem: tak jak startujesz pierwsza hopka, zeskakujesz z kontenerów. jak wpadniesz w palety to nawet dobrze, w beczki już gorzej. w lewo na drifcie objeżdżasz przeszkody. pierwsza hopka wzdłuż kontenerów, jedziesz prosto i od razu zeskakujesz by wskoczyć na kolejną i wjechać na kontenery, drift w lewo i ogień do rampy. 2-3 rampy po drodze, zeskakujesz i od nowa.

kumpel nagrał filmik jak on to robił. jak znajdę to podeślę.

Odnośnik do komentarza

w końcu udało mi się ukonczyć "wątek fabularny" w forzie. ostatni wyścig Goty w szczególnosci ostatni odcinek gdy

ścigamy się z zachodzacym słońcem na horyzoncie

miazga. jako 100% niedzielniak i każual nie lubiący woogle samchodówek musze przyznać że gra się przyjemnie i chęć wymasterowania wszystkiego to setki godzin w grze.

Odnośnik do komentarza

Dotarłem do trzecich zawodów. Na początku nieco się wachałem przed zakupem, ale po pierwszej sesji nie żałuję żadnej złotówki wydanej na tą konsole oraz grę.

Czuje, że przesiadłem się na mocniejszy sprzęt. Do tego świetna jak zawsze muzyka, i arcade za którym tak bardzo tęskniłem. Ale po co ja to pisze... Wy to wszystkim wiecie:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...