Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie chce przejść przez płatność na US Store, najpierw wybieram 10$ z konta, później wskazuję, że resztę z karty i pokazuje, że nie mogę tak dokonać zakupu.

Bo nie można chyba płacić polską kartą w sklepie US. Sam kiedyś próbowałem i skończyło się na tym że kupiłem zdrapki na amazonie które następnie aktywowałem na amerykańskim koncie.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem kilka wyścigów i jestem zadowolony :) To taki Rally pack do FH1 ale sporo lepszy. Wyspa wygląda świetnie i ma genialne trasy z dużą ilością hop (i to wielkich) oraz zakrętów. Nowa pogoda, szczególnie w nocy wygląda super a na dodatek strasznie ogranicza widoczność. Takie pierwsze wrażenia. Oprócz nowych aut dodali również nakładki rajdowe na już aktualne

 

15851851420_3c247b2001_b.jpg

 

15851680238_ca350f9303_b.jpg

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na moim profilu są jakieś 3 filmiki z czego 2 trochę dłuższe jak rozbijam się po wyspie. Niestety nie udało mi się uchwycić pory gdy promienie słoneczne przedzierały się przez mgłę :)

 

Wyspa za duża nie jest, ale zmiany elewacji terenu w sam raz na offroad i zabawy typu cross country. Jeżeli chodzi o pogodę, to nie jest tak, że ciągle pada, warunki cały czas się zmieniają - zaczynałem słonecznego, ale lekko zamglonego dnia, później mgła całkowicie zniknęła i było tylko słonecznie, później słońce schowało się za chmurami zeszła gęsta mgła, następnie lekko powiało, by na końcu zerwała się burza.

 

Bardzo fajnie bo zupełnie inne klimaty niż w podstawce.

 

Mamy też 25 nowych tablic do znalezienia - zniżki na ulepszenia.

Odnośnik do komentarza

wyspa nie jest jakaś olbrzymia, dróg jest "tylko" 50 ale terenu do zabawy jest sporo. łąki, pagórki, szutrówki, hopki takie że aż można ze stoperem czas lotu sprawdzać. wczoraj znalazłem auto w szopie, teraz nie ma okręgu tylko trzeba na całej wyspie szukać. wytypowałem kilka miejsc i za 2 razem znalazłem :D pogoda daje klimat, trasy wyprofilowane typowo pod terenówki. na plus też nowe listy życzeń, które mają inne wymagania niż te dotychczasowe. fajnie że obecne rajdówki można zrobić jeszcze bardziej dopakowane jak te wyżej, ale szkoda że nie wszystkie. uwielbiam rajdowy osprzęt i elektrownie na masce. nowe auta bardzo przyjemne. Galant jest galant a Mini niepozorny ale już wiem czemu Dakarowa czołówka go wybrała. będzie sporo grania, osom grania.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Podstawka + Storm Island + radosny free roam = zrobienie ~ 100% w singlu zajmie mi czas pewnie do maja :P

 

I nie zdziwię się jak w międzyczasie wypuszczą jeszcze odpowiednik "1000 Club", tylko, że tym razem będzie to pewnie "3000 Club" :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

zayebista ta forza tak jak jedynka i mimo ze mam biedacka wersje bo nie mam xone to i tak bawie sie mega. ale mam pytanie. da sie sprzedawac auta? kupilem jakies ferrari stare + tuning, 250k poszlo i zaluje bo zle mi sie nim jezdzi i chociaz czesc siana bym chcial odzyskac xd no i czy to dlc jest tez na x360?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po ukończeniu kariery jest jakiś dostęp do wszystkich uprzednich wyścigów w grze? Chyba, że jest do nich jakiś dostęp już w trakcie kariery z poziomu menu?

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...