Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

29h na liczniku i nawet do pierwszego finału jeszcze nie dotarłem :P W grze jest tyle do roboty, że głowa mała, a ze Storm Island to istny overkill :) Strach pomyśleć co PG będzie w stanie upakować w trzeciej odsłonie Horizon.

 

Gra na miesiące łupania.

Odnośnik do komentarza

ja jeszcze liczę na kolejny dodatek do H2, bo czemu by nie? były asfalty, szutry, błotko, ulewy i upał. teraz chętnie bym poszalał na oblodzonych odcinkach. lód i śnieg cholernie miło wspominam z rajdowych gier. szaleć w zaspach albo pośmigać pełnym bokiem na żyletkach z kolcami :fsg:

obok burzowej miejscówki były góry i tereny pokryte śniegiem więc jakaś nadzieja jest.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że FH3 nie będzie crossgenem jak FH2 i wizualnie pokaże pazur jak swego czasu FH1 bo dwójeczka jest bardzo nierówna.

 

Ciekawe gdzie tym razem będzie festiwal Horizon, moje typy:

 

Kanada<>Alaska

Wielka Brytania<>Irlandia

Japonia

Północna Europa (Norwegia, Szwecja, Finlandia, Rosja)

Azja (Chiny<>Tajlandia<>Indie)

Australia

Ameryka Południowa (Brazylia<>Argentyna<>Urugwaj)

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy pamiętacie ale preorderowy opis H2 był dziwny:

http://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst22360_Future-DLC-Horizon-Details-Leaked.aspx

 

nie wiadomo czy ktoś dał dupy i się wygadał czy po prostu spojrzał na obrazki i lokalizację sam sobie w główce dołożył. na dodatek pierwsze arty sugerowały południe US.

Azję bym przyjął z otwartymi ramionami. Ameryka była, EU była, teraz mogła by być Azja, Australia albo właśnie klimaty Alaski.

Azja, szczególnie Japonia i okolice to by było to. piękne serpentyny to upalania tylnej osi, klimatyczne orientalne miejscówki...

 

dobra, to pomarzyliśmy. teraz czekamy na nowe dlc albo kolejną cześć :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

nie wiem czy pamiętacie ale preorderowy opis H2 był dziwny:

http://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst22360_Future-DLC-Horizon-Details-Leaked.aspx

 

 

 

Pewnie błąd i tyle. W końcu mamy już pierwsze DLC za sobą i ani sama gra ani DLC nie potwierdzają tych rewelacji, dlatego wątpię, by zrobili jeszcze 2 DLC z Australią i Kalifornią.

Odnośnik do komentarza

Czy do Forzy trzeba odblokowywać jakieś porty? Bo tym razem nie mogę dołączyć do zadnej wycieczki online, na zlocie samochodów matchmaking ciagle pokazuje mi ze żadna gra nie jest dostepna, nawet z Mazzeo próbując dzisiaj dostawaliśmy powiadomienia, ze nie mozna dolaczyc do sesji. Colin, grywasz jeszcze online? Sprawdziłabyś?

Moze cos ostatnio z ich serwerami sie dzieje ? Na oficjalnym forum paru uzytkownikow zglosilo podobny problem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

do 4tej nad ranem rozkminialem co moze byc nie tak, nawet konsole kablem w koncu podlaczylem (o dziwo wtedy pokazal Nat zamkniety) ale nawet po ustawieniu odpowiedniej konfiguracji na kablu nie polaczylo mnie z nikim. Na oficjalnym forum ludzie maja podobne problemy, niektorzy radza przeinstalowac gre i teraz moje pytanie - mam ja w wersji cyfrowej, czy moge jakos zabezpieczyc save przed usunieciem, czy jak skasuje aplikacje to usune go z chmury ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

poza tym jak wchodzisz w dane aplikacji czy jak to tam się nazywa to masz osobno plik z grą, osobno po prawej opcje co do save. możesz usunąć po całości, możesz tylko samą grę. nie wiem czy już wywaliłeś czy nie ale posprawdzaj najpierw porty, połączenia itd. może coś blokuje ci na routerze, porty albo dhcp. to by też mogło tłumaczyć twoje problemy z fm5. jeżeli reinstalujesz to daj znać czy coś to dało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...