Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wejdź w ustawienia sieci i przetestuj połączenie dla wielu graczy. Po teście naciśnij LB + LT + RB + RT i sprawdź szczegółowe informacje o NAT. Jeżeli będziesz miał informacje "Twoja sieć jest za NAT typu cone" to powinno być wszystko ok.

  • Open – Your network is behind a cone NAT.
  • Moderate – Your network is behind a port-restricted NAT.
  • Strict – Your network is behind a port-preserving port-symmetric NAT.

Ja musiałem zmienić jeszcze w konsoli IP na stałe bo codziennie się zmieniało i NAT znowu się zamykał.

Edytowane przez marcin33
Odnośnik do komentarza

Cuda na kiju z tą Forza. Odlaczylem kabel, ustawilem pobieranie adresu z DHCP, jedynie IPSec Passthrough gdzies wyczytalem zeby wlaczyc na ruterze, co jest totalna bzdura i zaczelo banglac.

Odbiore teraz Forze 5 od znajomego zeby zobaczyc czy tez tam bedzie mi wyszukiwac normalnie graczy online.

Dzieki za pomoc !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Forza Horizon 2 to jedna z tych gier, dla ktorych zdecydowanie warto kupic Ona. Zabawy jest tutaj tyle, ze nawet nie potrzebowalbym w najblizszym czasie zadnego innego tytulu. Nawet Sunseta nie moge skonczyc, playstation odpalam rzadziej, bo od Horizon po prostu nie mozna sie oderwac! Na liczniku mam gdzies 23h, a to raptem pare procent ukonczenia gry. Co lepsze, nawet troche sie nie nudzi, wiec teraz sie nie dziwie, ze niektorzy maja przegrane ponad 100h!

Fantastyczny model jazdy, idealnie dobrana sciezka dzwiekowa, klimat i miod wylewajacy sie z ekranu! Do tego tona rzeczy do ogrania! Jak na chwile znudzi mi sie singiel, wlaczam wycieczke online, potyczki na zlocie i nim sie obejrze mijaja 3h!

Absolutny must have tej generacji! Bardzo zalowalbym, gdybym nie mogl w ta gre zagrac i jezeli ktos sie jeszcze wacha czy warto sie rozdrabniac, kupowac dodatkowo bardzo zblizonego nextgena, z ktorym niestety cyrki sa podobne jak z Sony, to ja mimo wszystko mowie ZDECYDOWANIE TAK!

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Myślę ze także spokojnie dobije do 200h w Horizon. Obecnie mam koło 50-60, ponad 200 zawodów online i nie mogę się oderwać!

Zastanawia mnie, czy osoby, które nie kupiły Storm Island mają możliwość nowego tuningu? Możecie sprawdzić, czy macie szutrowe zawieszenie w podstawce?

Ktoś byłby chętny na zaliczenie wspólnych wyzwań za jakiś czas?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Myślę ze także spokojnie dobije do 200h w Horizon. Obecnie mam koło 50-60, ponad 200 zawodów online i nie mogę się oderwać!

Zastanawia mnie, czy osoby, które nie kupiły Storm Island mają możliwość nowego tuningu? Możecie sprawdzić, czy macie szutrowe zawieszenie w podstawce?

Ktoś byłby chętny na zaliczenie wspólnych wyzwań za jakiś czas?

 

Musisz kupić Storm Island. Bez tego nie masz tych opcji. Taki jest sens wszystkich DLC ;)

Odnośnik do komentarza

No rozumiem, dlatego wszyscy ktorzy maja tylko podstawke maja troche trudniej na burakach.

EDIT: Czy plac zabaw mozna rozpoczac poza wycieczka online - np. z 2 graczem ? Czy wtedy liczy sie to do osiagniecia ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...