Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nabij kilka punktów umiejętności i później wykup "perka", co zwiększa szanse na wygranie auta. kilkadziesiąt aut wygrałem i to niektóre całkiem wartościowe. jeżeli planujesz zakup paczek z autami to zrób to już teraz. będziesz miał urozmaicenie w wyścigach zmieniając auta. jeżeli celujesz w calaka, czyli wygranie wszystkich 168 mistrzostw to tory i trasy zaczną się powtarzać ale przy dobrym miksowaniu miejscówek nie jest to aż tak odczuwalne.

 

niedawno skończyłem Porsche. godzin grania więcej jak w F&F. mega przyjemne auta, bardzo dobrze dobrane. skoro mają też być w FM6 to mam nadzieję, że dadzą 919 LMP tak a propos nadchodzącego święta w weekend ^_^

 

F9knynW.jpg

hhsTY0d.jpg

BJAr3AY.jpg

 

te detale :obama: w FM6 będzie jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zrobię to jak znudzi mi się singiel. :P

 

Najpierw zawsze ogrywam singla, chyba, że ktoś chce grać w multi. 

 

Ale miksując freeroam z mistrzostwami lepiej się gra bo jest większe urozmaicenie. Ja w ten sposób dotarłem do pierwszego finału po ponad 40h. Połowę z tego spędziłem zbierając punkty, znaki, szukając stodół, ścigając się po otwartych drogach itp.

 

A najlepiej to jeszcze od razu dokupić Storm Island + Porsche i sobie przeplatać eventy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Ale ja jeżdżę sobie swobodnie i właśnie szukam tych bilboardów czy wyzwań tylko kompletnie nie wchodzę jeszcze w wyścigi 1 na 1 i multi.

 

A DLC na razie nie będę dokupował, nie jestem jakimś maniakiem wyścigów żeby wiedzieć, że po ograniu podstawki nie będę miał jednak dosyć gry. 

Odnośnik do komentarza

w sumie racja. ja tam życie wyścigami i benzyna zamiast krwi więc bez wahania kupiłem uber edyszon i wszystkie dodatki (z wyjątkiem car packow :P). fajnie było znowu na dłużej wrócić do tego świata, festiwalu, mega przyjemnego modelu jazdy. pociesza mnie myśl że już za rok kolejna odsłona :D a do tego czasu FM6.

 

btw ma ktoś namiar na pełny OST z H2 żeby sobie, no wiecie, posłuchać :teehee:

Odnośnik do komentarza

Ale ten soundtrack ma w sobie coś, co mają kawałki w  GTA czy Wipeout. Nie nudzi się. Stacji Hospital Rec czy Ninja Tune mogę słuchać na okrągło :)

Ja po pół roku z XONE ciągle gram na zmianę w FM5  i FH2 niemalże od pierwszej godziny. Te gry cudownie się uzupełniają. Jeszcze gdybym dostał coś offroad/ rally to chyba bym miał tęczowy wytrysk :D 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ulepszyłem losowanie lepszych nagród w wheelspinie i trafiłem auto warte 260k. :banderas:

 

Ogólnie to tak gram i fajne są te zróżnicowane mistrzostwa, każde to inny typ aut, od jakiś mułów po offroad'y aż na bestiach kończąc. 

Bugatti Veyron praktycznie wszystkie statystyki na 10. :obama:

 

Ale tak ogólnie to po wygraniu Festiwalu i pograniu troszkę w multi to niezbyt widzę dla siebie przyszłość w tej gierce. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ale jak to? To aczik jest za jeden, ale potem odblokują się kolejne?

 

W sumie to nie wiem czy będzie mi się potem chciało w to grać w singlu. 

 

Jechałem tymi samochodami Superclass. O ja jebe, jakie potwory. To jest nie do kontrolowania przy ponad 300km/h, a gdzie przy 400. :obama:

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Skoro wspomniałeś dodatki to karny kutas dla twórców za mikrotansakcje. No kurwa widzę auto, stać mnie na nie i nie jest najlepsze, ale też nie najgorsze. Wybieram je i co? Kup pakiet samochodów za 11,99 albo za 17,99. No kurwa mać, nie dość, że są dwa dodatki to jeszcze pakiety. Te samochody powinny się wyświetlać tylko jak się ma wykupione te pakiety, a nie że są wszystkie. Zwłaszcza, że jestem zdany na wybór jakiegoś guwniaka bo tylko na niego mnie stać, bo reszta jest od miliona wzwyż. 

 

Oczywiście są darmowe pakiety tylko, że to są jakieś guwniaki. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Każde auto z DLC ma znaczek w prawym górnym rogu zdjęcia.

 

Nie przesadzaj suteq, w podstawce masz ponad 200 aut (i to właściwie same unikatowe modele, a nie powielane z innymi spoilerami), a to 3-4 razy więcej niż inne racery na konsolach Xone/PS4 ;)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...