Skocz do zawartości

Terminator universe


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Mejm napisał:

Ja uznaje, ze ta lawa na koncu T2 to byl budyn waniliowy z sokiem malinowym i Arnie sie tam ukryl a potem wygrzebal sie i poszedl mieszkac w domu z drzewa po srodku niczego.

 

Fajne to uniwersum terminatora, takie nie za spojne.

Ale to inny T-800.

 

@suteq I guwno. Rób se co chcesz.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Mejm napisał:

xD No ale jaki? Ogarniasz to bardziej niz ja to mnie wytlumacz skad sie wzial Arnie w nowym filmie.

Tak samo jak się wziął w T3. Ten sam model  (T-101) inna seria. Czyli zaraz po dwójce Skynet wysłał kolejnego Arnolda, tym razem znowu dobrego. Albo się sam wysłał.

Wystarczy, czy mam się jeszcze na komiksy powoływać?

Odnośnik do komentarza

To byla kolejnosc wydarzen w filmach wedlug kanonu o ile sie nie myle? Widzialem i na ta chwile dla mnie rownie dobrze w tych filmach moglby byc Sherminator. Byly dla mnie w miare ciekawe jakis czas temu ale dzisiaj obejrzalem trailery kilku superprodukcji Camerona i wole obejrzec T2 albo T1, ew drugiego Rambo albo Prawdziwych Klamstw wiec inne filmy z kanonu jak dla mnie sie nie umywaja do ww

Odnośnik do komentarza
W dniu 3.10.2019 o 22:18, Mejm napisał:

No to wytlumacz Masorz skad w nowym terminatorze Arnie, ktory zginal w T2?

 

Model "Arniego" to po prostu numer 101 (dokładnie T800 model 101). Skynet robił je hurtem, acz ten model był produkowany w większej ilości i wysyłany do miejsc gdzie rezydował John Connor, ze względu na sentyment Connora do tego modelu.

 

Generalnie timeline Terminatora nie istnieje, bo każdy po T2 próbował robić własne wersje. Najbliżej kanonu jest T3 i Kroniki Sary Connor, pomimo że obie się od siebie odcinają fabularnie. Jednak obie części podeszły z głową do uniwersum i w pewnym sensie go w podobny sposób opowiedziały. Chodzi o kwestię

 

Spoiler

zbuntowanych maszyn przeciwko Skynetowi, w Kronikach drugi sezon był o Weaver tworzącej lidera zbuntowanych, w T3 T-X był modelem do niszczenia terminatorów, w tym tych które w skutek przeprogramowania lub z własnej woli dołączyły do ludzkiego ruchu oporu.

 

No i tu wpada Cameron i mówi: "ok będzie tera po mojemu", niczym Scott próbujący swoich wizji w uniwersum Aliena. W sumie nie zdziwię się, jak Terminator będzie takim samym dziwadłem jak "Obcy: Przymierze" ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest i pierwsza recenzja:

https://screenrant.com/terminator-dark-fate-movie-reviews/

8/10

 

To czekamy na kolejne.

 

Editt:

I jeszcze parę innych opinii

https://www.cinemablend.com/news/2482901/terminator-dark-fate-reviews-are-in-heres-what-the-critics-are-saying

 

Wygląda to na powrót na właściwe tory.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...