Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to kwestia wysłania wiadomości. Na forum to takie zgadywanie się na zasadzie "wpadnij kiedyś do mnie" lub "koniecznie musimy się spotkać". Frazesy. Z doświadczenia wiem, że najlepiej dziala zwykła wiadomość na XBL o treści "grasz?" jeśli osoba jest online.

 

Więc jak będziesz widział, że jestem online a szukasz kogoś to zwyczajnie napisz :)

Odnośnik do komentarza

 

Co z nią było nie tak? Na razie jestem na 4 misji i nie gram, bo nie jara mnie singiel, a soczyste multi :3

 

Czołgiem nie można w jednym kierunku jechać i w innym strzelać + celownik jest całkowicie rozregulowany;

"latadło" też ma rozregulowany celownik, a nawet poduszkowiec (choć jak się strzela w poziomie to to nie przeszkadza).

No, chyba że w końcu to poprawili w patchu (w co wątpię).

 

Poza tym, w każdej części,  w półotwartych/zewnętrznych lewelach animacja potrafi przyciąć dość często.

 

 

 

nie wiem, to mamy chyba inne gry i inne konsole bo u mnie wszystko jest tak jak byc powinno 

 

 

Przeszedlem Halo 1 juz jakis czas temu i zadnych problemow.

 

 

Probowales reinstallowac?

Lub uzyc innego pada?

 

Bo kur... tak gracie że nic nie "widzicie" - wczoraj odpaliłem HALO 1 (nowa instalka gry) i ciągle nie poprawili sterowania

i strzelania pojazdami;

w międzyczasie odkryłem że w HALO 2 kampania w coopie jest spierniczona jeśli chodzi o respy po śmierci obu graczy (1 i 3 jest ok), co

jest uciążliwsze im wyższy poziom trudności (na LEGENDARY uniemożliwia to praktycznie granie); 

widać dorzucają patche  tylko z poprawkami w multi, kampanie olewając.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Pograłem dosłownie z kilkadziesiąt minut. Na początek poszło na ogień multi i lamiłem w uj, zabiłem 7 luda(+1 swojego xd) na 14 zgonów. Jak na pierwszy raz nie było w sumie tragicznie, ale co tam ludzie robią to głowa mała. Jestem taki suaby. :frog:

 

W kampanii pograłem dwie misje z jedynki. Gra się całkiem spoko, no i te przełączanie się między wersjami bardzo spoko. Szczerze mówiąc to miejscami stara wersja jest dla mnie jakoś lepsza i nawet dzisiaj nie wygląda tak tragicznie. 

 

Gram na normalu i gra wcale nie jest taka prosta, właśnie mam moment gdzie mam tylko jeden pasek zdrowia + tarczę i jest ciężko zwłaszcza, że mam grupkę przeciwników przed sobą. 

 

Ogólnie na razie pozytywnie. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

To zremasterowana wersja prawda?

Oryginal wydawal mi sie lepszy

 

Halo najlepszy soundtrack ever <3 wracaj Marty

To remaster. Moim zdaniem brzmi o wiele lepiej niż oryginalna wersja - Mjolnir.

 

Gungnir po pierwszym usłyszeniu katowałem długimi godzinami :fsg:

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...