Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jest to calkiem mozliwe,bo ludzie raczej pisza ze tworcy to magicy  i jak to mozliwe ze po 10 latach cos takiego wyszlo na 360,ale chcialbym sie jeszcze upewnic i poczytac pare opinii kogos kto spedzil z gra te kilka h.

 

Far Cry czy Mordor(szczegolnie) byly niedoj.ebane na pierwszy rzut oka,a po zagraniu juz w ogole.

Mordor = katastrofa

Far Cry 4 = mniejsza katastrofa

Rise of Tomb Raider= nie aż tak zrypane jak FC4, no ale i tak wygląda to bardzo słabo. Tak jak pisałem poprzedniczka to bardzo ładna gra a ta jest łagodnie mówiąc nie ładnym tytułem.

 

Nie widzę tego tylko ja ponieważ mój kumpel ma jeszcze gorsze zdanie co do jakości wersji na X360.

 

Ostatnia odrąbana giera wizualnie to Metal 5 na past genach i tak już raczej zostanie.

Aby trochę poprawić humor to dodam od siebie, że nie gram na trybie gra czy kino. Jak wiadomo te ustawienia w tv nie pokazują max szczegółów.

Także niektóre rzeczy słabsze graficznie mogą być u pewnych osób niewidoczne.

 

http://tombraider.gram.pl/x360-torrented-vs-x360-official-with-day-one-patch/

 

Możliwe, że nie pobraliście day one patcha do gry, który poprawia w widoczny sposób grafikę na 360

 

Pojawiał się recka na poly

http://polygamia.pl/Polygamia/1,97394,19156873,rise-of-the-tomb-raider-recenzja.html?bo=1

 

Bardzo fajnie napisana, polecam lekturę :) 

 

 

Tomb Raider z 2013 roku nie odpowiedział mi na wszystkie pytania o przyszłość serii. Lara rozepchała tam klasyczną formę o dodatki, których nie potrzebowałem. Rise of the Tomb Raider nie zrywa z nowoczesnością, ale pięknie stroi ją elementami, którym poprzednio nie poświęcono należytej uwagi. To Tomb Raider godzien 2015 roku z ciekawą historią, świetnie napisaną, pełną charakteru rolą Lary i masą okazji do zboczenia z fabularnego szlaku, by pobawić się w odkrywcę. Zadowoli zarówno fanów rebootu, jak i tych, którzy kręcili na niego nosem.
Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Jest to calkiem mozliwe,bo ludzie raczej pisza ze tworcy to magicy  i jak to mozliwe ze po 10 latach cos takiego wyszlo na 360,ale chcialbym sie jeszcze upewnic i poczytac pare opinii kogos kto spedzil z gra te kilka h.

 

Far Cry czy Mordor(szczegolnie) byly niedoj.ebane na pierwszy rzut oka,a po zagraniu juz w ogole.

Mordor = katastrofa

Far Cry 4 = mniejsza katastrofa

Rise of Tomb Raider= nie aż tak zrypane jak FC4, no ale i tak wygląda to bardzo słabo. Tak jak pisałem poprzedniczka to bardzo ładna gra a ta jest łagodnie mówiąc nie ładnym tytułem.

 

Nie widzę tego tylko ja ponieważ mój kumpel ma jeszcze gorsze zdanie co do jakości wersji na X360.

 

Ostatnia odrąbana giera wizualnie to Metal 5 na past genach i tak już raczej zostanie.

Aby trochę poprawić humor to dodam od siebie, że nie gram na trybie gra czy kino. Jak wiadomo te ustawienia w tv nie pokazują max szczegółów.

Także niektóre rzeczy słabsze graficznie mogą być u pewnych osób niewidoczne.

 

 

 

Ty mówisz o tej grze?

 

Jeżeli tak to słaby troll.

Odnośnik do komentarza

Możliwe, że nie pobraliście day one patcha do gry, który poprawia w widoczny sposób grafikę na 360

 

Może nie pobrał patcha bo gra na piracie ? xD Tak swoją drogą świetnie to wygląda na 360tkę, a przynajmniej tak wnioskuje z filmiku, który wrzucił Voytec.

 

Ja już instaluję wersję na X1, ależ będzie grane :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

 

Możliwe, że nie pobraliście day one patcha do gry, który poprawia w widoczny sposób grafikę na 360

 

Może nie pobrał patcha bo gra na piracie ? xD Tak swoją drogą świetnie to wygląda na 360tkę, a przynajmniej tak wnioskuje z filmiku, który wrzucił Voytec.

 

Ja już instaluję wersję na X1, ależ będzie grane :)

 

W sumie możliwe, bo gra przecież nie jest jeszcze oficjalnie dostępna (premiera w piątek) - niektóre sklepy wysyłają dzisiaj. 

 

UP

Ins mam nadzieję, że skrobniesz jakieś wrażenia (zawsze bardziej ufam opinią graczy). Niestety muszę czekać do piątku na giereczkę :( 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Też mi zależy na opini o wersji X 360. Jeśli jest jak z Far Cry 4 to troche szkoda bo po 3 godzinach odpuściłem na rzecz next gena. Ale nie mam Xone i może się skusze na x360 version.

 

Pograłem dziś w wersję na X360 kilka godzin (chwała Ultimie). Jest absolutnie bardzo dobrze - w kwestii oprawy najwyższa półka poprzedniej generacji. Pod nóż poszły oczywiście niektóre efekty cząsteczkowe, świetlne, genialny śnieg, tekstury są słabsze niż na XOne, a jednak wygląda to bardzo schludnie, oczywiście w 720p. Gra działa w płynnych 30 fps, bugów nie uświadczyłem, loadingi są szybkie za wyjątkiem przemieszczania się poprzez punkty szybkiej podróży (ok. 30 sekund). Te same lokacje o tej samej wielkości, te same renderowane cutscenki, co na ŁOniaku.

 

Bawię się świetnie - kto nie ma XOne, a nie chce mu się czekać na wersje PS4 i PC, a posiada poczciwą 360-tkę, to nawet nie ma się co zastawiać. Brać i grać.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Archon jest pełen zachwytu. Rozpływa się nad tym, że w grze w końcu jest mniej broni palnej i zdecydowanie więcej grobowców do zwiedzania. Jakościowo między TRotTR i TR2013 jest podobno niebo, a ziemia na korzyść tego pierwszego. Byłem z początku sceptyczny, bo średnim TR2013, ale widzę, że nowa Lara to must have.

 

Odnośnik do komentarza

Archon jest pełen zachwytu. Rozpływa się nad tym, że w grze w końcu jest mniej broni palnej i zdecydowanie więcej grobowców do zwiedzania. Jakościowo między TRotTR i TR2013 jest podobno niebo, a ziemia na korzyść tego pierwszego. Byłem z początku sceptyczny, bo średnim TR2013, ale widzę, że nowa Lara to must have.

 

 

Jak ktoś grał w Tomb Raider Definitive Edition to nieba nie ma. Fake info. Gra jest ładna, ale nic więcej. Bardzo ładna to będzie na PC. Kilka godzin gry za mną, póki co solidne 8/10. A właśnie, są dropy, odczuwalne.

Edytowane przez Trixter
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Sam wstrzymam się z dokładniejszą oceną do momentu, aż nie zagram. Sam grałem w TR DE i zawiodłem się strasznie właśnie nadmiarem strzelania i niedoborem grobowców, co jak powiedział arhn w recenzji, zamieniło się proporcjami w najnowszym Tombie. Jestem nakręcony :)

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza

Grałem w TR DE i oprawa jest sporo lepsza. Prześlicznie się to prezentuje. No a jeżeli chodzi o dropy to widziałem jedynie w cutscenkach. 

 

Na PC w 60 klatkach i całkowicie bez ząbków będzie się to kosmicznie prezentować :)

 

EDIT: Faktycznie mniej strzelania jest w tej części, a przynajmniej przez 2/3 pierwsze godziny gry.
 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Hej! Wczoraj kupiłem w końcu XBO właśnie z Tomb Raiderem - yay! Tylko premiera w Polsce jest w piątek i wtedy tez ściągnięta gra będzie odblokowana. Mógłby mi ktoś napisać czy zmienianie regionu konsoli jest w jakikolwiek sposób karane czy monitorowane? Bo na koncie US mógłbym chyba grać juz dzisiaj...

Odnośnik do komentarza

Akurat system Craftingu zostal zmieniony na ala The Last Of Us, czyli w biegu produkujesz wszelkie strzaly do luku, molotovy czy uzdrawianko. Skakanie i wspinanie sie jest obecne bo takie sa zalozenia gry od poczatku powstania serii.

Opierajac sie na recenzjach oraz ogladajac gameplay'e wynika, ze:

- plansze sa 2-3 razy wieksze od poprzednika
- metroidvaniowy system eksploracji ( w polowie pladrowania grobowca, moze sie okazac ze brakuje jednak jakies umiejetnosci ) 
- wprowadzenie zadan dodatkowych
- wprowadzony system craftingowy zerzniety z The Last Of Us, ktory ma w koncu sens
- poprawiona eksploracja grobowcow
- wprowadzono system skakania po drzewach
- wieksza swoboda w doborze stylu gry przez gracza ( na rambo, badz skradanie)

 

+ pewnie nowe animacje, wiecej ekwipunku do luku itp

 

Przejscie gry na 100% zajmuje ponoc 25h w zwyz, takze przynajmniej o polowe dluzej niz u poprzednika.

Jak na druga czesc reboota, mysle ze wprowadzono dosyc sporo zmian.

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...