Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ale co wy myśleliście, że tylko dlatego, że gra jest exem to sprzeda się lepiej :P Gra sprzedała sie w ilości x na Xone a jakby wyszło jeszcze na ps4 to by się sprzedało +2x bo ps4 jest dwa razy więcej. W czasie premiery pierwszej części na ps3/x360 też wcale kosmicznych wyników nie było. W uk na Xone zeszło ~50% tego co swego czasu na X360, co biorąc pod uwagę że x360 było 4-5x więcej niż Xone teraz, to obecny wynik jest po prostu realistyczny.

Odnośnik do komentarza

M$ posmarował za ekskluzywa. SE charytatywnie tego przecież nie zrobiło więc musiało im się to opłacać. jedynie słupki sprzedaży mogą słabo wypaść i wizerunkowo może to mieć jakiś wpływ ale grunt że hajs się zgadza. z czasem i u mnie zagości Lara, szykuję się na nią jak Finch na matkę Stiflera ^_^

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem nowego Tomb Raidera na łona.

Nie będę przedłużał. Gra jest świetna! Do pewnego momentu (połowa gry?) była to dla mnie pełna dycha ze względu na bardzo mało strzelania (a nawet jak były to można było je ominąć), a dużo eksploracji i klimatu starego Tomba. Niestety w ostatnich 2 h jest ciut dużo wymian ognia i strzał :).

Graficznie designersko to top topów. Efekty pogodowe są zaj ebiste zarówno graficznie jak i dźwiękowo. Przejście zajęło mi 17 h ale mam jeszcze trochę sekretów i jeden grobowiec. Grobowce to esencja tej gry i niektóre wywołują ciary na plecach ze względu ba design i klimat. Aha jak nie będziecie używać podpiwiedzi instynktem to niektóre zagadki chwilę zajmą.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co skończyli MEGA SPOILER

 

 

Jacob to prorok, a jego lud też był taki długowieczny / nieśmiertelny czy to n-te pokolenie i np Sofia to jego n-te, ostatnie dziecko? Te ich "prymitywne" stroje i życie świadczy o tym pierwszym (dostawali proszek ze źródła), z drugiej strony nie raz umierali zabijani przez żołnierzy Konstantina

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...