Skocz do zawartości

Final Fantasy IX


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pamiętam jak za młodu widziałem grafikę z gry i filmiki, jeszcze w telewizji i wyglodalo to obłędnie, ale dzisiaj zderzenie z rzeczywistością było bezlitosne, a z wielką chęcią przyjmę remake.

 

Edit: zasłużyłem na klauna... Pomyliłem z FF VIII ...

Edytowane przez Sedrak
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Przecież FFVIII to ta sama klasa wizualna co IX zarówno FMV jak i samego gameplayu (a nawet VIII miało bardziej ludzkie realistyczne modele 3D, obie części sa jednak oparte o prerenderowane tła jako statyczną tapetę 2D). Mówię o wersji bazowej na PSX, bez modów.

 

Takze nie bardzo czaje opinii dlaczego 8 sie tak zestarzalo, a 9 wyglada dobrze dzis? Albo obie wyglądają dobrze, albo obie ciulowo, nie ma innej opcji :lapka:

 

ps

cisne dalej dziewiątkę na anbernicu podczas urlopu. Na sesyjki pod kołdrą idealne, ale jednak przydalaby się wersja z PS4, gdzie mozna wyłączyć encountery bo co dwa kroki jest walka i juz mnie to wnerwia xd Po 8h dopiero w Burmecii jestem i póki co to chyba najtrudniejszy final bez grindowania leveli. Druzyna bez white magea to tez spory skok trudnosci, bo potiony schodza co walkę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie te ludzkie modele. Gra celowała w realistyczną bardziej grafikę i moim zdaniem o wiele gorzej przetrwała próbę czasu niż bardziej fantastyczny klimat kolejnej części.

 

Ja szczerze nawet nie pamiętam na czym grałem, ale no odbiłem się bardzo mocno. Może grałem w wersję bez remastera? Nie chciałem żadnej gownoburzy robić, po prostu próbowałem swego czasu wiele starszych, docenionych tytułów i niestety mocno się od nich odbijałem dlatego z wielką chęcią czekam na remastery tych gier, bo jednak na forum wiele osób bardzo je docenia (czego dowodem są Wasze posty)

Edytowane przez Sedrak
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...