Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja jeszcze gry nie skreśliłem, a na pewno jej nie hejtuje. Po prostu do V chaptera mało gry w grze i tyle.

 

Jeśli chodzi o główny wątek, to z grubsza prawda, ale poza nim jest tam kilka naprawdę fajnych mini gier (kręgle i bilard <3), automaty Segi z lat 80', potyczki z miejscowym koksem, a w dalszej części bardzo spoko turniej i minigierkę do zarabiania hajsu.

 

Na razie zacząłem trzeci chapter i dobrze się bawię, wcześniej porobiłem parę subquestów, najlepszy był ten z kręceniem teledysku :)  tylko muszę zmieniać poziom na Easy przy bossach bo nie daje rady :(

 

garść zakupionych potionów przed każdą misją i większych wyzwań w całej kampanii będzie max 5-6, nawet na najwyższym

Odnośnik do komentarza

Albo sprzedac Playstation! :dynia:

 

A w życiu!

 

Dobra, na poważnie: to moja pierwsza Yakuza i chyba źle w to gram. Tzn. jadę tylko misje główne (poza okazyjnymi wizytami w sklepach), bo wydaje mi się, że jest mały teren działań i przynajmniej narazie nie ma co robić. Dziś w takim razie zostawię na chwilę główny wątek i powęszę po mieście. Na automatach Segi już grałem, ale to chyba nie główna atrakcja gry? :D

 

Mam nadzieję, że dalej mi się bardziej spodoba, bo jak nie to będę grał w Yakuzę dwa razy: pierwszy i ostatni  :dynia:

 

A tak na marginesie: respect dla ludzi, którzy grali w poprzednie Yakuzy w wersji japońskiej, naprawdę. :)

Odnośnik do komentarza

Ja się bardziej wciągnąłem - gierka pokazuje pazur dopiero około 7-dmego chaptera, kiedy już uda się odblokować rozmaite atrakcje, a nie ciągły tutorial i pouczanie, co należy zrobić :) Handel nieruchomościami, rozwijanie klubu, więcej wariackich subquestów - to mi się podoba, chociaż sama gra jest naprawdę specyficzna i nie każdemu się spodoba. Mi się podoba, chociaż do takich zachwytów jakie były w temacie mi daleko - ot bardzo dobra gra, gdzie zachwyt i oczarowanie przeplata się z żażenowaniem, gdy się widzi rozmaite archaizmy rodem z PS2.

Żeby odkryć magię tej gry warto wykonywać subquesty, rozwijać "przyjaźnie" z różnymi postaciami, umawiać się na randki z kobitami w klubie telefonicznym ;] Bo ciągnięcie wątku głównego na raz potrafi zmęczyć. A wtedy ukończenie tego nawet w ciągu 100 godzin może być za mało :)

 

Jeszcze co do minigier - mam problem z tymi wyścigami samochodzikami. Mam pierwszy wyścig, a nie potrafię go wygrać. Muszę kupić jakieś części do tego samochodzika, żeby jechał szybciej, czy coś źle robię? Startuje wyścig i jedyne co mogę zrobić, to odpalić raz boosta oraz prawą gałką przyspieszyć wyścig i to jest wszystko, na co mam wpływ. Potem i tak mnie doganiają i wyprzedzają. Może mnie Ktoś oświecić, na czym to polega?

Odnośnik do komentarza

Wyscigi polegaja na dobrym setupie samochodzika. Potem to juz tylko sie patrzy jak jezdzi, ewentualnie boosta uzywa lub ratuje przed wypadnieciem z trasy. Czesci mozna znalezc w tych fortune tellerach, roznych sklepach, nagrodach z questow. Najwiecej ma ten gostek co sprzedaje przy torze wyscigowym, nowe odblokowuja sie po wygranych pucharach

Odnośnik do komentarza

Najlepiej wybierać podstarzałą blondynę w okularach i liczyć na szczęście. Mashować jest sens jedynie kiedy mamy druzgoczącą przewagę. Kiedy wypada remis nie ma co sobie nawet głowy zawracać bo to jest random i bez względu na to czy/jak mashujemy gra robi co chce. Dodatkowo niektóre dziewczyny mają ukrytego skilla i 1-hitują. Ciężko to ogarnąć trzeba mieć niebywałego farta.

Odnośnik do komentarza

No kurwa doszedłem do finału i na starcie dostałem obrażenia ponad 3000, a potem za każdym razem gra wrzucała bijącą mnie rzecz i chuj. Do trofka trzeba mieć 10 wygranych solowych pojedynków, czy 10 wygranych całych zawodów?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...