Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ale FC3 to praktycznie ten sam schemat co AC, tyle że bohater grzybki dodatkowo wpierdziela.

 

Skoro już nawet FC3 się tutaj czepia, to muszę napisać coś na obronę Janusza. Lepiej strzelać do zwierzątek w grze Ubisoftu niż tłuc żelki różowowłosą dziewczynką.

 

 

W ktorej gierce sie rozwala zelki rozowlosa dziewczynka? Pogralbym...

Odnośnik do komentarza

Esencją januszowstwa są te dwa tematy

http://www.psxextreme.info/topic/105318-alien-isolation/page-9?do=findComment&comment=3218863

w tym esencją jest narzekanie na poziom trudności i powtarzanie etapu

http://www.psxextreme.info/topic/106123-assassins-creed-unity/page-10

a w tym

 

 

preorder zamówiony.  Ale te 30fps mnie trochę boli

 

dostałem raka od czytania tego, oczywiscie nie mam zamiaru nikogo obrażać po prostu to jest smutne ;/

Odnośnik do komentarza

Mój kumpel był mega wielkim fanem każdego AC i ja od niego pożyczałem kiedys te gierki i przy okazji AC II jeszcze jako tako tolerowałem tę serię (ile ja mialem lat 19?) no i nakłoniony pozytywnymi wypowiedzami na forum, że niby do tej II podobne pożyczyłem Black Flag (bo od czasów Sid Meier's Pirates ogranych na psp nie było dobrego tytułu o piratach) bo miałem chcice na taki temat. No i strasznie tego żałuje. Tak samo jak dałem się nabrać po dobrych opiniach tutaj na forum na Bio Infinite, Tomb Raidera ora Far Cry 3. Do dziś żałuje czasu i pięniedzy poświęconych na każdy ten tytuł.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z drugiej strony trzeba człowieka zrozumieć, że jak kupił sprzęt za 1600 zł, to nie bardzo chce mu się oglądać grafę rodem z X360 2007, na dodatek w 20fps - i to z powodu niekompetencji dewelopera.

 

Tak w ogóle, to ci nie wyszło, bo Alien to też żadna Miss Polonia na PS4/XOne.

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

O jezu, ale janusz

 

 

Jak dla mnie za(pipi)iście. Battlefield w świecie SW to pewniak. DICE to mistrzowie gatunku i nikt tego nie zrobiłby lepiej.

Co do DLC to nie widzę w tym nic złego. Każdy dodatkowy mappack odświeża grę. Są dobrze zrobione. Nikt nikogo nie zmusza do zakupu. Można się bawić i bez nich.

jezu jezuniu

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, po pierwsze nie jest wypalane na tej samej płycie co gra tylko wychodzi po jakimś czasie, oferuje kilka godzin zabawy i kosztuje kilkadziesiąt złotych. 

 

Dobrym przykładem DLC jest Lord of Destruction :) Tudzież United Offensive do CoD. A nie mapy przeniesione z Cod2 do Cod 4 do CoD MW2 do CoD Ghosts za kupę kasy :)

Odnośnik do komentarza

Czyli jak DLC wyjdzie rok po premierze gry, to wtedy wszystko jest cacy? Inne pytanie: jak gra kosztuje 250 zł i starcza na 5h to jest szrotem 7/10 (destiny), ale jakby kosztowała 100 zł, to już 10/10? Jeszcze odnośnie DLC - developerzy po zrobieniu gry mogą czekać na jej wydanie nawet kilka miesięcy. Czy jeżeli podczas tego czasu zaczną dłubać nad DLC, które potem dorzucą do premiery gry, to są złymi developerami? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...