Skocz do zawartości

Janusze gamingu


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

20zł, serio myśle że za grę np dajmy na to na 8h dam 160zł to jest cena uczciwa dla obu stron, zresztą płacimy coś koło tego za 2h w kinie a, że gry to inne medium bo interaktywne przelicznik 20zł/1h grania jest wporządku, jeśli już chcemy doprowadzać do tak durnych dyskusji.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

też nie kupuje. chociaż chyba kupię wszystkie do fallouta 3 jak skończę teraz na hardzie :(.

 

Kupuj, kupuj. DLC Point Lookout to najlepszy fragment trzeciego fallouta, i najtrudniejszy - przechodziłem to dlc na 30lvl a i tak miałem problemy, bo przeciwnicy są cholernie wytrzymali.

Odnośnik do komentarza

20zł, serio myśle że za grę np dajmy na to na 8h dam 160zł to jest cena uczciwa dla obu stron, zresztą płacimy coś koło tego za 2h w kinie a, że gry to inne medium bo interaktywne przelicznik 20zł/1h grania jest wporządku, jeśli już chcemy doprowadzać do tak durnych dyskusji.

 

ale za film na blu-reju płacisz już powiedzmy średnio 50zł za mniej więcej 2h rozrywki. i co terass?

Odnośnik do komentarza

 

20zł, serio myśle że za grę np dajmy na to na 8h dam 160zł to jest cena uczciwa dla obu stron, zresztą płacimy coś koło tego za 2h w kinie a, że gry to inne medium bo interaktywne przelicznik 20zł/1h grania jest wporządku, jeśli już chcemy doprowadzać do tak durnych dyskusji.

 

ale za film na blu-reju płacisz już powiedzmy średnio 50zł za mniej więcej 2h rozrywki. i co terass?

 

 

Ale możesz go potem sprzedać a obejrzanych wspomień z kina już nie sprzedasz :potter:

Odnośnik do komentarza

To że ceny gier w Polsce są horrendalnie wysokie to jest niepodważalny fakt. Nie ma co w naszym kraju tego przeliczać.

 

W Niemczech średnie wynagrodzenie miesięcznie to 3000 dolarów a takie Destiny to koszt 60-70 dolarów :) U nas średnie wynagrodzenie to 1000 dolarów przy takiej samej cenie gry. 

 

Nasz kraj taki piękny.

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

To nie ceny są horrendalnie wysokie tylko płace horrendalnie niskie :sorcerer:

 

 

Wiem, ze oprawa nie bedzie taka, jak na E3, rok temu. Mimo tego Oczekuje, ze bedzie robilo wrazenie, i ze w koncu poczujemu smak next-gen'a. Bardzo sie rozczarauje, jak powtorzy sie historia z Watch Dogs. Pre-order zlozony.

Ontopic, karważ mać przecież to jest syndrom sztoholmski wręcz :sick:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Na 3dsa i wii u duzo gier juz nie ma instrukcji.

Ja mówie o książkach jakie były przy grach z PSXa czasem. Było pięknie. Najmocniej w(pipi)ia jak nawet ulotki nie ma, ale w pudełku uchwyt nadal jest na instrukcje i dajesz 250 zl za plyte. Piractwo mniej by mnie teraz bolało.

Odnośnik do komentarza

Dla nie największym januszostwem jest brak instrukcji w grach. Malo kiedy je używałem, ale była magia w tym. Teraz zeby dostać instrukcje, ktora nazywaja "poradnikiem" trzeba kolekcjonerke kupić. Smutne czasy :(

Instrukcja do Diablo. Matko boska jakie to dobre było teraz to nawet w kolekcjonerkach nie ma takich arcydzieł

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...