Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś rady jak przygotować się do walk na początku gry? Ogólnie mega przyjemnie łazi mi się po tym świecie, gada z wsiokami itd, więc jeszcze się nie zagłębiałem zbyt mocno w system, ale przez to zabijają mnie byle menele uzbrojeni w kije :D W jakieś skille iść, treningi? Sama walka ciekawie ogarnięta, w końcu coś świeżego na tle tych wszystkich action rpg gdzie zazwyczaj tylko mashuje się przyciski 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, number_nine napisał(a):

Macie jakieś rady jak przygotować się do walk na początku gry? Ogólnie mega przyjemnie łazi mi się po tym świecie, gada z wsiokami itd, więc jeszcze się nie zagłębiałem zbyt mocno w system, ale przez to zabijają mnie byle menele uzbrojeni w kije :D W jakieś skille iść, treningi? Sama walka ciekawie ogarnięta, w końcu coś świeżego na tle tych wszystkich action rpg gdzie zazwyczaj tylko mashuje się przyciski 

Walka jest ciężka, to prawda. Zdecydowanie warto potrenować na arenie w Ratajach z kpt. Bernardem. Parowanie i kontry, uniki i kombosy. Te ostatnie odblokowuje się dla poszczególnych rodzajów broni.

Można co prawda wyspecjalizować się w skradaniu czy w retoryce, ale walka i tak będzie potrzebna w późniejszych misjach.

Poza ćwiczeniem walki polecałbym też rozwinąć alchemię, można warzyć różne eliksiry wzmacniające postać:)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nauka, treningi i nabijanie doświadczenia w tym. Na początku podobno najlepiej biegać z czymś obuchowym, bo nadaje się na typków z i bez pancerza.

Niestety, najgorsze jest tu jak nie masz zasobów a musisz dymać na drugi koniec mapy i nawet na slow travel złapią cię bandyci, przed którymi nie da się uciec. A wtedy zgon murowany.

Mi kiedyś ktoś radził, że najlepiej celować w głowę, czyli górę.

Odnośnik do komentarza

No ja początkowo walczyłem mieczem, ale przerzuciłem się ostatnio na buławę. Właśnie przez to, że mieczem ciężko zrobić kuku opancerzonym wrogom. A buławą można każdemu:) 

Co do tych spotkań z bandytami, to większe prawdopodobieństwo natknięcia się na nich jest w lesie oraz nocą;) Tak przynajmniej zauważyłem po tych 80 dotychczasowych godzinach:)

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

Jak poprawią trochę drewno z jedynki i utrzymają jej poziom to Kindgom 2 mocny kandydat do goty 2025mimo byc może premiery gta6. Jedna z tych gier które otarly się o poziom evergreena ale tyci tyci braklo. 

Ograć to obowiązek każdego jeśli chce się nazywać graczem. A misje w klasztorze i z księdzem to do dzisiaj pamiętam absolutna topka questow w rpgach. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...