Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już narzekamy na technikalia...

O kolizjach z krzakami już wspomniałem. 30 fps nawet na PS5 to jeszcze pikuś. Ale doczytywanie obiektów na moich oczach? To już naprawdę ssie pałę:drakenope:

Rozumiem jednak, że wszystkie siły i środki idą na drugą część:)

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

A mi jakoś bardzo 30fps nie przeszkadza. Gra ma dość ślamazarny feeling i 30fps pasuje jak ulał. To nie szybko shooter czy C77 gdzie już to jest mocniej odczuwalne czy np. DG2 gdzie gra wygląda jakby postać się w smole ruszyła. Jeśli dobrze pamiętam w Skyrim też 30fps mi nie przeszkadzało, ale oczywiście z chęcią bym zobaczył więcej klatek, ale konsole to gnioty, więc mogę pomarzyć 

Odnośnik do komentarza

Zaczyna mnie wqrwiać ta gra w kości:daddy:

Znam zasady i wiem, jak grać. Chodzi mi tylko o to, że dziwnym trafem przeciwnikom zaczęły nagle wpadać znacznie lepsze kombinacje kości i bardzo szybko wbijają dużo punktów. Wcześniej było inaczej i często przytrafiały im się skuchy, jak próbowali śrubować wynik.

Jak pomóc szczęściu? Poszukać więcej tych "specjalnych" kości?

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Paolo1986 napisał(a):

Zaczyna mnie wqrwiać ta gra w kości

Znam zasady i wiem, jak grać. Chodzi mi tylko o to, że dziwnym trafem przeciwnikom zaczęły nagle wpadać znacznie lepsze kombinacje kości i bardzo szybko wbijają dużo punktów. Wcześniej było inaczej i często przytrafiały im się skuchy, jak próbowali śrubować wynik.

Jak pomóc szczęściu? Poszukać więcej tych "specjalnych" kości?

 

Zestaw kości "nieparzystych" i ograsz wszystkich bez problemu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Paolo1986 Najłatwiej poczekać do nocy i obrobić grających w karczmie, często je mają. Polecam grę pięcioma takimi - kombinacje jedynek wchodzą przeważnie i punkty lecą jak szalone.

 

Było też zadanie dla szarlatana w jednej wsi, chciał szczęśliwą kostkę od jednego typka. Z tego co pamiętam właściciel kostki miał przy sobie niezłą kolekcję.

Odnośnik do komentarza

No ja po ostatniej porażce obrobiłem jednego przeciwnika, ale miał tylko grosze w kieszeni, żadnych kostek:pawel:

Ale myślę, że wiem, gdzie najlepiej się zaczaić, oberża koło klasztoru w Sazawie. Tam miałem jednego takiego trudnego przeciwnika z różnymi kostkami specjalnymi:)

Kurde, przypomniałem sobie, że dużo wcześniej miałem już kilka specjalnych kostek, ale je sprzedałem, bo nie wiedziałem do czego mogą się później

przydać:balon:

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza

@Paolo1986 na ps5 jak celujesz z łuku i potem lekko wychylisz analoga w lewo lub prawo, to po puszczeniu go, dalej się powoli przesuwa w danym kierunku? 

Na steam przy padzie takie coś jest (chyba że to coś w opcjach) i pomoga to wygrywać turnieje, bo wystarczy puścić strzałę jak już prawie nad cel się przesunie.

Odnośnik do komentarza

Kilka turniejów łuczniczych dla początkujących zaliczyłem:)Nawet niektóre wygrałem:leo:

Mam chyba 6 poziom teraz, ale i tak obraz jeszcze lata trochę i ciężko dobrze przycelować, zwłaszcza do ruchomych celów.

Tak właśnie myślałem, żeby trochę czasu poświęcić na rozwój łucznictwa przed końcem gry. Elksirów łucznika trochę nawarzyłem, więc mi pomogą:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...