Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem się w końcu 

Spoiler

Do tego zamkniętego klasztoru, gdzie mam znaleźć Świętoszka.

19246aa2eae17-screenshotUrl.thumb.jpg.754a2a3e3095638bdd7a8a240bbb2994.jpg

@PiotrekP, pewnie na tę misję psioczyłeś wcześniej? Powiem Ci, że pewnie się obijałeś, zamiast uczciwie pracować:sonkassie:

19246aa4af845-screenshotUrl.thumb.jpg.d111e3866ae2fa40cb51dbc3f4e9a574.jpg

Ja pierwszy dzień poświęciłem na dokładne zwiedzenie klasztoru, odblokowałem jakieś poboczne questy izdobyłem wytrychy. Okazało się też, że miałem klucz, który otwiera wszystkie drzwi. Musiałem go zdobyć podczas wcześniejszej wizyty:)

Na drugi dzień naprawdę solidnie pracowałem:leo:

Modlitwy, wspólne posiłki, praca w laboratorium i w bibliotece. Z warzeniem eliksirów nie miałem żadnego problemu, bo Henryk ma wysoko rozwiniętą alchemię. Gorzej z przepisywaniem ksiąg. Chociaż umie czytać, to i tak te frazy są strasznie niewyraźne.

Dzień skończyłem, przynosząc starszym braciom wino;)

Ciekawe, co będą chcieli jutro, może załatwienie im panienek do towarzystwa:leo:

 

 

Ten quest podoba mi się nie mniej niż ten

Spoiler

Z księdzem Bogutą:)

 

Odnośnik do komentarza

Pierwsza 100-ka godzin za mną:obama:

My god, jak ta gierka wciąga:obama:

Spoiler

Klasztor prawilnie skończony, reputacja 100:gigabeta:, a świętoszek aresztowany:gigabeta:

Miałem lecieć z fabułą, ale jednak jakieś linie questowe z DLC 

Spoiler

Z Johanką

robię. Swoją drogą, jebnięta się wydaje:leo:

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2024 o 13:59, PiotrekP napisał(a):

@Paolo1986

 @Ukukuki a tam nie było save przed ostatnią misją i od niego się grało jak się skończyło fabułę? 

 

Sorki przegapiłem powiadomienie, na pewno będzie jasne ,że wszystko już zakończone ale jest szansa żeby pośmigać po mapie jeszcze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...