Skocz do zawartości

Kingdom Come: Deliverance


Grzegorzo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie pograłem 2 godziny i jest spoczko. Czuć ten swojski klimat, widać że to gra z naszej części świata a nie z ameryczkowego taśmociągu co niestety wiąże się też z wadami bo jest czasami sakramenckie drewno cofające nas do goticzkowych lat :wujaszek: mimo wszystko wydaje mi się że polubie się z gierką

Odnośnik do komentarza

Najlepszy mod na PC to ten usuwający kolizje krzaków. Sznapsy są dość łatwo dostępne do zakupu, można je warxyć przy stanowiskach alchemicznych.

Jedynie na początku gry mogą stanowić pewne uniedognienie z uwagi na ograniczone zasoby, ale po kilku godzinach człowiek ma już tego pod dostatkiem.

Natomiast koń blokujący się w krzakach jak wpipi na początku gry tak robi to do samego końca. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ukukuki napisał(a):

System zapisów kompletnie nie przeszkadza, mocno wyolbrzymiony problem. 

Dokładnie, nie stanowi on żadnego problemu. Z jednej strony musimy i tak korzystać regularnie z łóżka, bo Henryk musi być wypoczęty. Z drugiej zużywamy zbawienne sznapsy, które spokojnie można samemu łatwo warzyć. No i zapis przy wyjściu z gry oraz autozapisy przy postępach w questach. Więcej możliwości wcale nie potrzeba:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ponad 40 godzin już za mną, wsiąknąłem w questy poboczne jak w bagno;)Od kilkunastu godzin nie ruszałem w ogóle głównej fabuły. Ot, jeżdżę sobie po wioskach, rozmawiam z ludźmi i robię dla nich zadania. Sporo czasu spędziłem szczególnie w Sazawie. Reputacja wyraźnie dzięki temu wzrosła:gigabeta:

Przypomniał mi się Skyrim, uwielbiam taką swobodę w grach:)

Teraz wróciłem do Ratajów, do pana Ptaszka. Tutaj też powinienem zadbać trochę o reputację, bo wcześniej nieco nabroiłem i często strażnicy przez to mnie chcieli sprawdzać:nosacz2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Paolo1986 napisał(a):

Warto też regularnie korzystać z usług łaźni:spicy:Są nawet darmowe po aktywacji jednego z perków:)

 

Jedyny problem - można dostać op13rdol od Teresy. I po romansie :(

 

Eeeee, ten, kolega mi mówił, że tak jest :wujaszek:

 

ED - literówka.

Edytowane przez Agent_Man
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...