Skocz do zawartości

Linkin Park


Tokar

Rekomendowane odpowiedzi

Głos bardzo spoko, jest energia, jest nostalgia (całe liceum to Eminem i Linkin Park na zmianę z Limp Bizkit), ale internet nie wybacza. Już reddit wykopał, że laska jest lub była zatwardziałą scjentolożką, bliską znajomą skazanego za 2 gwałty aktora i scjentologa Dannyego Mastersona i do końca wspierała go i broniła w procesie :dunno: Ciekawe, czy odniosą się do tego, bo pamiętajmy, że Chester akurat był bardzo przeciwny jakiejkolwiek przemocy wobec kobiet i takich radykalnych organizacji.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, number_nine napisał(a):

to są "mocniejsze nuty"? XD niektóre kapele naprawdę nie wiedzą kiedy dać sobie spokój, typowe szturchanie trupa. a ten nowy kawałek to taki typowy dadcore/buttrock

 

Nie napisałem, że 'mocne', sam na codzień słucham death metalu głównie.

 

A co ta laska wspiera albo w co wierzy to mam w piździe serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Ogłoszenie i od razu godzinny koncert największych hiciorów to nawet niezłe zaskoczenie.

 

 

Brzmi to jednak dla mnie jak cover band. Całkiem fajny cover band. Ale nie popłaczę się od słuchania tego głosu. Babka z Dead Sara (fajna zachrypnięta kapela sprzed dekady, swoją drogą) nie jest Chesterem, a te piosenki są bardzo specyficznie pod niego, co dodać. Widać, że w różnych momentach się męczy z takmi momentami, z jakimi Chester się nie męczył. Albo działają po prostu ok tam, gdzie były potężne. Nie ma co, koleś miał niezwykle wysoki i delikatny głos, szeroki zasięg i bardzo mocny i bardzo niosący się krzyk zarazem. Ponadto nawet na starość, potafił zadziwić mocą pod koniec koncertu, po dwóch godzinach darcia ryja, jak niewiele superstarów rocka. Trudno to niby powtórzyć - nie bez powodu dla wielu osób na planecie, to był jedyny scream wokal, którego w życiu słuchali. Ale dziś mamy jutjub i te piosenki są tak popularne i tak często coverowane, że w jakimś tam Idolu na całym świecie wiele razy jakiś random z ulicy te piosenki wykonywał tak genialnie, że trudno się jakoś maksymalnie jarać.

 

Choć tak czysto oceniając same wokale jak na kapelę rockową 40-latków, to w wielu momentach bardzo fajnie to wypada. W niektórych momentach jej nagły atak wokalnej agresji nawet mnie podjarał.

 

 

 

 

 

 

Dla porównania, ostatni koncert Chestera dwa tygodnie przed jego śmiercią brzmiał tak. Średnie nagranie, ale widać jak wyrabia. Ciareczki.

 

 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, grzybiarz napisał(a):

ja nie moge z tego... co to w ogole jest? czy my dalej chodzimy do gimnazjum i jest 2001 rok? 

Dla kogo taka muza? Dla ludzi pod 40stkę?

W sensie, że jak w gimnazjum słuchałem blink 182, linkin park czy limp bizkit to teraz już mi nie wypada? Mam słuchać Michała Bajora  i Bajm?

Odnośnik do komentarza

No nawet niezły ten promocyjny gig, ale pozostaje podstawowe pytanie

 

ryan-reynolds-but-why.gif

 

Planują reaktywować modę na kinder metal czy o co chodzi? Ten nowy singiel brzmi jak napisany przez AI generyczny singiel LP z etapu gdzie powoli przestawali kogokolwiek obchodzić i zaczynali nagrywać jakieś żenujące plumkania do transformersów i kol of djuti.

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

ja nie moge z tego... co to w ogole jest? czy my dalej chodzimy do gimnazjum i jest 2001 rok? 

Dla kogo taka muza? Dla ludzi pod 40stkę?

Czego słuchasz ty grzybiarz? 

 

Linkin Park pewnie wiekszosć słucha z nostalgii ale co to zmienia, to nie jest jakaś zła muzyka, szczególnie porównując do obecnych trendów.

 

Ale laska słaba jest, umiejętność krzyczenia techniką której używał Chester ją ratuje trochę ale na czystych fragmentach brzmi jak 14latek spiewający karaoke.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał(a):

Linkin park to dla mnie tylko hybrid theory z nostalgii. Wlasciwie słucham starej muzy, z nowych to np problem  inny gatunek. 

 

Problem? Oskar z Problemu jest rocznik 1983. Dla kogo taka muza? Dla ludzi pod 40stkę?

Edytowane przez Observer
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, grzybiarz napisał(a):

ja nie moge z tego... co to w ogole jest? czy my dalej chodzimy do gimnazjum i jest 2001 rok? 

Dla kogo taka muza? Dla ludzi pod 40stkę?

 

Zasięg tego zespołu jest porównywalny do największych kapel jakie chodzą/chodziły po tej planecie. Reaktywacja jest z tak naprawdę z ręki Mike'a, bo to on jest ojcem tego zespołu tak naprawdę i nie dziwi mnie, że ratuje swoje dziecko. 

 

Do tego za LP stoi taka wytwórnia, że od razu pojawili się w radiach na całym świecie, więc dla nich reaktywacja zespołu nie będzie za trudna :leo: wczoraj jechałem autem i każdym radiu leciał już ten kawałek.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, czeskimaster napisał(a):

Nie ma co oceniać głosu Pani wokalistki, z tego względu że na omawianym video jej głos/vokal jest podkręcany przez komputery Nasa itp. Na żywo się okaże, co Pani potrafi.

Ale oni przecież zagrali już z nią koncert, można śmiało oceniać.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale kurde przyznam, że posiadanie publiki, która tak głośno śpiewa cały czas całe piosenki, to spory handicap podczas koncertów dla wokalisty hehe.

 

Zawsze jak widzę kapele które to tak mocno cyckają (a niektóre robią to dużo mocniej niż tutaj), to sobie wyobrażam, jak niezręcznie by było tego słuchać bez publiki (której sami wykonawcy podczas koncertu raczej nie słyszą bo mają bardzo głośny feed z monitora żeby trzymać rytm).

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, UberAdi napisał(a):

Ale laska słaba jest, umiejętność krzyczenia techniką której używał Chester ją ratuje trochę ale na czystych fragmentach brzmi jak 14latek spiewający karaoke.

 

Przecież Chester też miał tylko 2 tryby śpiewu. Albo ministrant albo zdzieranie gardła. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...